Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

Tak parkovací senzory mám už namontovaný, dělali mi to dnes v DC Auto, je to originální Škodovácký příslušenství, cena se vším všudy 7 624 Kč.

Jsou to šikulové, to se ví :palec2: Já tam byl na otočku před čtvrtou, to jsme se určitě minuli.. B)

Škoda, mohli jsme dát řeč. Já odjížděl kolem 14:30, ukaždý zdi a zábradlí jsem zkoušl couvat jak to funguje .... :D a vono to funguje :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neoriginální parkovací senzory se v "normálním" autě zapojují na žárovky couvacích světlometů. To ale v OII snad nejde?

na couvaci svetla v O2 neoriginal park. system lze pripojit ale jen pres rele, naprimo to nelze, ja mam osobne asistenta z O1 a maka perfektne , no za 1600 Kc nekup to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neoriginální parkovací senzory se v "normálním" autě zapojují na žárovky couvacích světlometů. To ale v OII snad nejde?

na couvaci svetla v O2 neoriginal park. system lze pripojit ale jen pres rele, naprimo to nelze, ja mam osobne asistenta z O1 a maka perfektne , no za 1600 Kc nekup to.

Relé jde připojit k couvacím světlům? Nezatíží to obvod světel? Nebude systém hlásit poruchu světel? Odkud se vezme napájení čidel? Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za koli by se daly dodelat pouze predni a co by k tomu bylo potreba? v pripade ze zadni mam origo

Tak pokud mas zadni tak uz ti stacisehnat pouze predni senzory,novou ridici jednotku co podporuje i predni i zadni senzory,tlacitko na spousteni prednich,svorkovnice a kabel 6ti zilovy a 2 zilovy,krom tech kabelu a te svorkovnice co se pripojuje na konektor od tech predku jsem vse koupil u Alesia ,cenu uz nevim mel jsem toho vic a ostatni primo ve skode.Tam jsem si to nechal i dodelat (cena kolem 4000,- prace i material od nich,nepocitam co jsem jim dodal ja a bylo v tom rovnou i zapojeni snimace hladiny kapaliny v nadobce pro ostrikovace ),ale podruhe bych jim to asi nedal.Byli z toho trochu vedle ,ani si s tim nevedeli rady tak jsme to tam 2 dny nejak pachali.Nekolik telefonatu Alesovi do Prahy a tak.Asi bych se s celou zalezitosti objednal u Alese Prazaka.Tam buder jistota.Delaji to casto.

;)

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za koli by se daly dodelat pouze predni a co by k tomu bylo potreba? v pripade ze zadni mam origo

Tak pokud mas zadni tak uz ti stacisehnat pouze predni senzory,novou ridici jednotku co podporuje i predni i zadni senzory,tlacitko na spousteni prednich,svorkovnice a kabel 6ti zilovy a 2 zilovy,krom tech kabelu a te svorkovnice co se pripojuje na konektor od tech predku jsem vse koupil u Alesia ,cenu uz nevim mel jsem toho vic a ostatni primo ve skode.Tam jsem si to nechal i dodelat (cena kolem 4000,- prace i material od nich,nepocitam co jsem jim dodal ja a bylo v tom rovnou i zapojeni snimace hladiny kapaliny v nadobce pro ostrikovace ),ale podruhe bych jim to asi nedal.Byli z toho trochu vedle ,ani si s tim nevedeli rady tak jsme to tam 2 dny nejak pachali.Nekolik telefonatu Alesovi do Prahy a tak.Asi bych se s celou zalezitosti objednal u Alese Prazaka.Tam buder jistota.Delaji to casto.

;)

diky za info - asi to taky vyresim pres Alese

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak parkovací senzory mám už namontovaný, dělali mi to dnes v DC Auto, je to originální Škodovácký příslušenství, cena se vším všudy 7 624 Kč.

Píšeš,že je to originální škodovácký příslušenství..Je to tedy to z webu, číslo BEA609001 za 5100,- ? Pak to něumí CAN a nemělo by to fungovat s displayem rádia.. Jak to tedy je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak parkovací senzory mám už namontovaný, dělali mi to dnes v DC Auto, je to originální Škodovácký příslušenství, cena se vším všudy 7 624 Kč.

Píšeš,že je to originální škodovácký příslušenství..Je to tedy to z webu, číslo BEA609001 za 5100,- ? Pak to něumí CAN a nemělo by to fungovat s displayem rádia.. Jak to tedy je?

já mám parkáče na zadku od Alesia za 6 500,- nebo tak nějak.. jsem rád, že jsem minimálně litránek ušetřil.. no neušetřil ale mám za to koženou řadičku ;)

Btw jsem nevěděl, že je Brumla děčínskej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám parkáče na zadku od Alesia za 6 500,- nebo tak nějak.. jsem rád, že jsem minimálně litránek ušetřil.. no neušetřil ale mám za to koženou řadičku ;)

Btw jsem nevěděl, že je Brumla děčínskej...

je to českolipák, ale jezdí do DéCéčka.. Včera jsme o těch parkáčích mluvili s Alešem a právě jsme se divili nad tou cenou v servisu.. Proto se ptám Brumly,jaké mu tedy dělali parkáče..jestli ty co jdou z výroby nebo ty z příslušenství..

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám parkáče na zadku od Alesia za 6 500,- nebo tak nějak.. jsem rád, že jsem minimálně litránek ušetřil.. no neušetřil ale mám za to koženou řadičku ;)

Btw jsem nevěděl, že je Brumla děčínskej...

je to českolipák, ale jezdí do DéCéčka.. Včera jsme o těch parkáčích mluvili s Alešem a právě jsme se divili nad tou cenou v servisu.. Proto se ptám Brumly,jaké mu tedy dělali parkáče..jestli ty co jdou z výroby nebo ty z příslušenství..

Aha, to jsou věci.. to má celkem z ruky bych řekl. Copak Horejsek v Cl dělá blbě? Nebo v Boru je taky Škodovka.. no asi má dobrou zkušenost s Dc.. mimochodem dneska jsem viděl OII combi v červený Flamenco a moooc pěkný :-)

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[Aha, to jsou věci.. to má celkem z ruky bych řekl. Copak Horejsek v Cl dělá blbě? Nebo v Boru je taky Škodovka.. no asi má dobrou zkušenost s Dc.. mimochodem dneska jsem viděl OII combi v červený Flamenco a moooc pěkný :-)

Taky mně to překvapilo,že jezdí sem :) Jo, ta barva je hodně good. jinak se k něčemu přiznám,než jsem se zamiloval do Flamenca,tak jsem koukal na Island zelenou :) Jenže za úplně nový autí to byl ranec a do toho se objevil oskar..no a tak jsem ho koupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[Aha, to jsou věci.. to má celkem z ruky bych řekl. Copak Horejsek v Cl dělá blbě? Nebo v Boru je taky Škodovka.. no asi má dobrou zkušenost s Dc.. mimochodem dneska jsem viděl OII combi v červený Flamenco a moooc pěkný :-)

Taky mně to překvapilo,že jezdí sem :) Jo, ta barva je hodně good. jinak se k něčemu přiznám,než jsem se zamiloval do Flamenca,tak jsem koukal na Island zelenou :) Jenže za úplně nový autí to byl ranec a do toho se objevil oskar..no a tak jsem ho koupil

já si taky nemohl vybírat a pak naživo jsem se do barvy zamiloval.. :palec2: prostě máme ty barvy pěkný.. žádná vyblitá stříbrná atd.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jak psal Jiřík, jsem z CL, máme tu Horejska atd.... (myslím slušný firmy, nic proti nim), ale občas mám cestu pracovně do DC a první moje návštěva byla v DC auto kvůli kódování autorádia po výměně přístrojů RS s Maxidotem u Alessia. Byl jsem velice spokojenej s přístupem těch chlapů v místním servisu, takže jsem si s nima vyjednal i tu montáž senzorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoja, mno a je to škoda, páč Aleš by Ti to udělal ještě o litr levněji..

Já jsem slýchával na Dcčko jen samé pomluvy a proto jsem jezdil do OKIMu v UL.. a i proto, že tam mám "protekci".. ale minulý týden mi jmenovec pan Žáček zadarmo poladil servisní intervaly a tak přemýšlím, že tam začnu jezdit také.. ;)

Ty Brumlo od koho máš těch 110kW?

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak parkovací senzory mám už namontovaný, dělali mi to dnes v DC Auto, je to originální Škodovácký příslušenství, cena se vším všudy 7 624 Kč.

Píšeš,že je to originální škodovácký příslušenství..Je to tedy to z webu, číslo BEA609001 za 5100,- ? Pak to něumí CAN a nemělo by to fungovat s displayem rádia.. Jak to tedy je?

S displayem autorádia to fakt nekomunikuje už jsem si zvyknul že to jen pípá a je to rozhodně lepší než bez nich!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoja, mno a je to škoda, páč Aleš by Ti to udělal ještě o litr levněji..

Já jsem slýchával na Dcčko jen samé pomluvy a proto jsem jezdil do OKIMu v UL.. a i proto, že tam mám "protekci".. ale minulý týden mi jmenovec pan Žáček zadarmo poladil servisní intervaly a tak přemýšlím, že tam začnu jezdit také.. ;)

Jo jo Aleš mi k plný spokojenosti namontoval jinou "přístrojovku" , nenapadlo mě mrknout se jestli dělá i ty senzory, musím zase navštívit jeho web

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...