Přejít na obsah

VAG COM - Kódování Octavia II


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Do obou zmíněných bytů zapisuješ svítivost v procentech. Pro zhasnuté blinkry je v obou 00.

Pomohlo by, kdybys sem napsal kódování jednotky..

Vůbec nevím co to po mě chceš :kol-32:  potřebuji návod jak to vypnout a pak zajedu ke známému co má VAG a on mi to vypne. Zkoušel to ale nenašel kde to vypnout. Pokud mu řeknu že je to v centrální elektrice a v Bytu 7 a 13 at nastaví 00 tak to vypne? Moc díky ale tohle jde úplně mimo mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dobrý večer páni,

 

nechcel som otvárať novú tému, skúsim smerovať moju otázku tu.

Nie som začiatočníkom v oblasti VCDS a jeho opcií, chcem sa však informovať, či niekto nemá viac nápadov, myšlienok ako ja ... Píšem naschvál tak ako píšem, nakoľko sa nejedná o nič svetoborné, no táto téma na nenechá na pokoji :)

 

Ide o osvetlenie cornering v nočných hodinách. Je nám všetkým jasné na ako princípe toto prídavné osvetlenie funguje.

Mňa však zaujíma, či je možné toto osvetlenie nejak obmedziť ? Nemyslím tým trvalé vypnutie, ale IBA v čase dlhšie státia vozu v podobe niekoľkých minút, napr. v pozícií prevodovky N / P pri automate alebo pri zatiahnutej ručnej brzde. Proste keď dáte autu impulz, že sa nehodláte pohnúť/nestojíte na križovatke čakajúc na právo jazdy a výhody corneringu ,,využívate,,

Nechce sa mi veriť, že jediná možnosť je narovnať volant. Ťažko sa zmierujem s možnosťou nie, proste sa mi nechce veriť, no zatiaľ som v nevyriešiteľnom štádiu. Stane sa, že človek zastaví, voz nevypne (kúrenie, klíma, ohriatie motoru...) a nestojí na komunikácií, kde by mal prikázané používať parkovacie osvetlenie pri stojacom voze. Ako som spomínal nie je to nič, čo by ma trápilo či nejak výstredne prekážalo, no riešili/kódovali sa už aj vačšie nezmysli ako tento :)

 

Ďakujem Vám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Pánové dokázal by někdo upravit kodování tak, aby mi fungovalo coming home a leaving home? Něco tam mám špatně a nevím co. Aktivovaný to mám a stejně nic. Mám světelný senzor, nemám maxidot.

 

 Address 09: Cent. Elect.        Labels: 3C0-937-049-23-H.lbl
   Part No SW: 1K0 937 049 N    HW: 1K0 937 049 N*
   Component: Bordnetz-SG     H34 0803 
   Revision: 00H34000    Serial number: 00000001455378
   Coding: E98A1F020004140000110D000000000046087F0732
   Shop #: WSC 73430 790 12345
   VCID: 3A7BD46375AA42C82EF

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RLS funguje správně, podle světla se přepínají denní světla a potkávačky a za děstě se setře okno. Zkoušel jsem nastavit CH a LH jako kdybych neměl rls, bliknout dálkama a taky to nešlo. Jak zjistím, jestli je chyba v adaptacích nebo v kódování rls? Na co bych se měl zaměřit?

Editováno: , autor: truxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

No to jsem si vyjel, ale když jsem tam zadal komplet kódováni před změnou, tak mi stejne nesvítí origo denní svícení a parkovačky.  A když jsem porovnal protokol před změnou a po změne, už se zadaným původním kódem, tak se mi v protokolu změnil kód VCID (asi jenom 4 údaje, ale tam si myslím, že je ten problém).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...