Přejít na obsah

VAG COM - Kódování Octavia II


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

Columbus nevím - nemám, ale jednotku parkováků lze nakódovat jako cokoliv jiného, ale stejně se kódují jen zvuky co vydává :)

Adresa 76: Park. pomocník

Řídící jednotka SW: 1Z0 919 283 C HW: 1Z0 919 283 C

Díl: Parkhilfe 8-Kan H04 0020

Kódování: 0000001

Dílna #: WSC 73430

Nenalezena žádná chyba.

________________________________

Adresa 76, přizpůsobení, kanály 1 - 6... co dodat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj, mám OII FL MR2010 a mám pár nápadů na úpravu, co by mohlo jít pomocí VAGu a chtěl jsem se zeptat, jestli to někdo umí.

1. Chci, aby mi při brždění svítily zadní mlhovky, aby to prostě svítilo nahoře i dole.

2. Chci, aby mi standardně svítily obě mlhovky.

3. Chci, aby mi po otevření auta dálkáčem svítily přední i zadní parkovačky.

4. Chci, aby mi po zapnutí parkovaček svítily i denní světla, ale v menší intenzitě (cca 20%).

Jde to? Kdo mi to udělá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám OII FL MR2010 a mám pár nápadů na úpravu, co by mohlo jít pomocí VAGu a chtěl jsem se zeptat, jestli to někdo umí.

1. Chci, aby mi při brždění svítily zadní mlhovky, aby to prostě svítilo nahoře i dole.

Je tohle v souladu s vyhlaskou? Mlhovky co vim se muzou pouzivat pouze za snizene viditelnosti, coz musim rict ze je minimum pripadu kdyz brzdim :).

Jako cucet na neci svitici mlhovky kdyz ma vyslapnutou brzdu nekde na krizovatce mne teda 2x nelaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně tak jak píše DevilDave:

1) není v souladu s vyhláškou!

2) které myslíš zadní nebo zrušení funkce corner?

3) funkce C/L home nakódovat půjde - některé auta mají potkávačky

4) Proč? Na jízdu? =Není v souladu s vyhláškou!

-navíc podle toho co píšeš tak je to funglovka a nejsem si jist o těchto úpravách aby neporušili záruku.....

Být tebou kašlu na to a jezdím!

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad1) Asi to není v souladu s vyhláškou, ale líbilo by se mi to. Ruku na srdce, máte na autě vše v souladu s vyhláškou? Taková maličkost by neměla vadit, navíc to přispěje k bezpečnosti, budu více vidět, když budu brzdit.

Takže toto jde udělat. Fajn.

ad2) Myslel jsem zadní, teď svítí jen jedna.

To by mělo taky jít.

ad3) Tak to jsem rád, že to jde.

ad4) Vypadalo by to fajn a nikoho by to nemohlo oslnit, tak nevidím problém a s policajtama si to případně nějak ukecám.

Ano, je to funglovka. Ohledně porušení záruky mě o tom nenapadlo přemýšlet, je to mé první fungl nové auto, předtím jsem si vždycky upravoval, co jsem chtěl. Na tu záruku se ještě poptám svého prodejce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám OII FL MR2010 a mám pár nápadů na úpravu, co by mohlo jít pomocí VAGu a chtěl jsem se zeptat, jestli to někdo umí.

1. Chci, aby mi při brždění svítily zadní mlhovky, aby to prostě svítilo nahoře i dole.

2. Chci, aby mi standardně svítily obě mlhovky.

3. Chci, aby mi po otevření auta dálkáčem svítily přední i zadní parkovačky.

4. Chci, aby mi po zapnutí parkovaček svítily i denní světla, ale v menší intenzitě (cca 20%).

Jde to? Kdo mi to udělá?

Ad 1 - jde to a na OII to máme

ad 2 - jde to a na OII to máme

Ad 3 - možná jo

Ad 4 - možná jo

100% to umí Doli a na fóru Octavia clubu dával návod jak na to. A nejen tohle, ale i další věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze vite nekdo jak to u OII FL nakodovat ???

Dělá se to vše přes kodování. Stačí mít na to "kalkulačku" která ti tu danou výbavu vypočítá a pak HEX-CAN kabel s VAGem.

Podobné jako u OII denní svícení s nastavení intenzity svícení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy nevím, ale myslím, že CodingCalculator by na to měl stačit. Některé věci umí i samotnej vag. Má v sobě taky nějakou zjednodušenou kalkulačku.

Měl jsem jednu OII face napíchlou, ale kodování jsem tam nezkoušel. Jinak OII beproblémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...