Přejít na obsah

VAG COM - Kódování Octavia II


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Ahoj nemate nekdo nejaky vychytavky co vse se dá nakodovat ?? chtel jsem zkusit zapnout nasviceni mlhovkama do zatacek ale co jsem tak četl tak musim mit 30bytovou ř.jednotku a tu asi nemam... zatim jsem si zapnul jen druhou zadni mlhovku :D diky za nejake tipy

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ neco jsem nasel ale chtel bych neco jako podrobny popis vseho co se da zapnout ... vetsinu veci co najdu je na 30bytovou jednotku např přisvicovani mlhovkama do zatacek a pod... jinak same zbytecnosti .. jedine co se mi zda k necemu a funguje mi je rosviceni svetel pri odemčeni pres DO ... no nic asi zadny seznam kodu neni kdyz to tu nikdo nemuze dat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ti tento seznam nestací tak nevím co bys chtel více, kodovat jdou pak další veci jako je ŘJ tažného zařízení, radia , parkovací asistent atd ale to bud na aute už mas nebo nemas a nepotrebujes to dote doby než sito chces namontovat ale všechno je zde na foru nebo na googlu nejméne 2x probírané nebo více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,

zacal jsem se hrabat ve sve Octavii pomoci VCDS a mam zatim dva dotazy (a asi jich bude casem vice):

1) kde vycist pocet ujetych KM?

2) funkce "Zadní mlhová světla i jako brzdová" jde to pouzit i u jednotky 3C8937049H ?

3) lze zvysit svitivost brzdovych svetel?

4) lze zmenit pocet bliknuti u komfortniho blikani?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No daji se nastavit mlhovky aby svitily spolu s brzdovejma a maji se nastavovat na 17% svitivosti, jelikoz sou ty zarovky stejny predpokladam ze by to mohlo jit i u brzdovejch

Ted me ale hlavne trapi ta 5ka - porad mi sviti parkovacky.

A mam dojem, ze kdyz se u MR2008 da denni sviceni do mlhovek a pak se upravuje svitivost ze to ovlivnuje i mlhovky :-(

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta 17% svitivost mlhovych (a tusim 19% brzdovych) ale nema vliv na funkci mlhovek/brzdovych. To udava, na kolik maji svitit jako koncove svetla. Pri sve funkci sviti samozrejme na 100 %...

PS: Nastavovat mlhove zaroven s brzdovymi je pekna zm*dovina. Asi bys nebyl rad, kdyby ti na krizovatce nekdo timto vypalil oci...

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brzdový světla svítí sami o sobě dostatečně a cpát k tomu ještě mlhy je opravdu neohleduplnost, ono stačí jet za někým kdo stojí často na brzdě nebo nevypne mlhy, v tom mrholivým počasí je to opravdu šmakovací a když se k brzdě přidá víc žárovek tak to musí být supr trupr. Někdo mi na OC oponoval že si na to dává pozor aby zbytečně moc nešlapal na brzdu když za ním někdo je, pak už tuplem nechápu význam.

Jeste by to chtelo nastavit klasicka svetla jako brzdy a pak by svitilo krasne Ccko :-)

S toho budou ti za tebou určitě unešení. Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Vi zde nekdo jak funguji tyto dve kodovani zadniho sterace?

Wiper with Front Wiper continuously active

Wiper with Front Wiper intermittent active

 

Na nekolika zahranicnich forech jsem se docetl, ze by melo byt nakodovano jen jedno z toho. Ja mel original nakodovano oboje.

 

Ted mam zaplou jen prvni moznost a zkousim, jak se zadni sterac bude chovat. Cekal jsem, ze bude stirat zaroven s prednimi steraci, to se ale nedeje. Navic mi nesetre po zarazeni zpatecky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co chlapi, fakt nikdo nevite? Ted jsem zkusil odkodovat Wiper with Front Wiper continuously active a nakodovat jen Wiper with Front Wiper intermittent active. Zadni sterac po zarazeni zpatecky uz zase stira, takze toto kodovani uz je jasne. Jeste zbyva zjistit, co ovlivnuje Wiper with Front Wiper continuously active... Alespon nekdo napiste, jak to mate original nakodovane. Ja mel obe moznosti zaple, ale mozna se v tom uz nekdo vrtal, takze nevim... Jde mi o to, ze jsem nekde vycetl, ze ma byt aktivni vzdy jen jedna volba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...