Přejít na obsah

VAG COM - Kódování Octavia II


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

FL nesvítí mlhovkama ale má v nich integrovaný žárovky pro denní svícení = jsou v mlhovce dvě žárovky. Svícení mlhovkama se kóduje u před FL páč to je klasická mlhovka. Aktivace a deaktivace denního svícení jde u FL jednoduše podle manuálu. Na fóru to má své vyvěšená téma a tam to i patří.

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano jsou tam dvě žárovky , auto je dovezené z Belgie a nemám k tomu český navod . Co jsem našel na internetu tak se to má aktivovat přes palubní počiteč, ale to mě nejde .  na OI jsem se do palubního počitače dostal podržením tlačítka + na pravé páčce ,ale tady mě to nejde. tak jestli mě poradíš jak se dá to denní svícení aktivovat tak budu rád za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se aktivovat v menu MaxiDotu ale ten ty podle popisu zřejmě nemáš a nebo páčkou blinkrů. Taky nemám český manuál a neměla ho spousta lidí. Stačí si ho sosnout na stránkách výrobce a najdeš to tam. Nedávno mi kolega z práce taky oponoval že ho má v němčině a jeho manželka na něj kouká a povídá mu - a co internet a výrobce, holt chytrá blondýna :) Z hlavy to nevím ale je to do třech vteřin od otočení klíčku do první polohy přitáhnout k volantu a (asi) nahoru.  http://cs.skoda-auto.com/mini-apps/owners-manuals/pages/owners-manuals.aspx

 

Edit: Tak sem koukl do manuálu pro FL a je to na straně 59 ;)

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna jsi to tak udelal (tve kodovani nijak nekontroluji), ale musis nastavit Ameriku (to jsi udelal) a potom jeste nekde jinde "denni sviceni pomoci mlhovek" nebo tak nejak (anglicky "Daytime Running Lights (DLR) via Fog Lights active"). Mel by to byt byte 14, bit 1. No a potom ty procenta, ale to jsi udelal.

Editováno: , autor: LucasCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted ti nejak nerozumim. Psal jsi: "Chtěl jsem denní svícení do mlhovek tak jsem chtěl nejdřív nastavit ameriku a pak mlhovky na 60% ,ale nějak mi to nejde." Ale na obrazku je videt, ze ti to napsalo "Kodovani prijato". A ted pises, ze jsi nenastavil ani Ameriku, ale pritom vsechno v pohode. Tak mas tam tu Ameriku nakodovanou, nebo nemas? Pokud mas, tak by ti pri zaplem zapalovani a povolene rucni brzde mela svitit potkavaci svetla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, LucasCZE napsal:

Ted ti nejak nerozumim. Psal jsi: "Chtěl jsem denní svícení do mlhovek tak jsem chtěl nejdřív nastavit ameriku a pak mlhovky na 60% ,ale nějak mi to nejde." Ale na obrazku je videt, ze ti to napsalo "Kodovani prijato". A ted pises, ze jsi nenastavil ani Ameriku, ale pritom vsechno v pohode. Tak mas tam tu Ameriku nakodovanou, nebo nemas? Pokud mas, tak by ti pri zaplem zapalovani a povolene rucni brzde mela svitit potkavaci svetla.

No vše napsalo že přijato a nic amerika se nekonná. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...