Přejít na obsah

kantrolka ABS a cervena kontrolka brzd blika


kali

Doporučené příspěvky

... mala by to byť porucha EBV a/alebo ABS ...

Upozornìní:

V øídicí jednotce jsou funkce ABS a EBV

z bezpeènostních dùvodù provedeny

oddìlenì.

Pøi poru¹e té èásti øídicí jednotky, která

zaji¹»uje èinnost ABS, zùstává EBV stále

funkèní a obrácenì.

Øidiè je o pøípadném výpadku regulace

EBV informován pomocí kontrolky ABS,

která svítí spolu s kontrolkou ruèní

brzdy/hladiny brzdové kapaliny.

Výpadek ABS a EBV.

Je potøeba poèítat s pozm

ìnìnými brzdnými vlastnostmi

(brzdný tlak na zadn

ích kolech ji¾ není regulov

án).

Editováno: , autor: Dreamer_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... mala by to byť porucha EBV a/alebo ABS ...

Upozornìní:

V øídicí jednotce jsou funkce ABS a EBV

z bezpeènostních dùvodù provedeny

oddìlenì.

Pøi poru¹e té èásti øídicí jednotky, která

zaji¹»uje èinnost ABS, zùstává EBV stále

funkèní a obrácenì.

Øidiè je o pøípadném výpadku regulace

EBV informován pomocí kontrolky ABS,

která svítí spolu s kontrolkou ruèní

brzdy/hladiny brzdové kapaliny.

Výpadek ABS a EBV.

Je potøeba poèítat s pozm

ìnìnými brzdnými vlastnostmi

(brzdný tlak na zadn

ích kolech ji¾ není regulov

án).

take jsem zjistil schorelou pojistku ABS na pojistkove skrini co je na baterce po vymene te pojistky stale stejny problem nemohlo tedy odejit rele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zacla se mi rosvecet zluta kontrolka ABS vcetne cervene kontrolky brzd pipa to brzdy jsou ok

píchněte to s někým na VAG a uvidíš... zkus jestli ti ABS vůbec funguje rozjeď to a vší silou na to šlápni... NĚKDE NA NĚJAKÉM OPUŠTĚNÉM MÍSTĚ!! JESTLI BUDEŠ PÁLIT GUMY TAK JE TO NA VÝMĚNU ČIDLA ABS!!! VAG ukáže u kterého kola ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

píchněte to s někým na VAG a uvidíš... zkus jestli ti ABS vůbec funguje rozjeď to a vší silou na to šlápni... NĚKDE NA NĚJAKÉM OPUŠTĚNÉM MÍSTĚ!! JESTLI BUDEŠ PÁLIT GUMY TAK JE TO NA VÝMĚNU ČIDLA ABS!!! VAG ukáže u kterého kola ;)

ABS jsem vyskousel a nejde takze teda VAG a uvidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vcera mi zjistil mechanik na vagu spatny cidlo ABS na ridicove kole. Kdyz jsem se ho ptal co za to tak rikal,ze ma nejlevnejsi material v okoli a,ze prijde na 1000kc. A ted tady ctu,ze jste ho nekdo koupil za 510kc!! Copak to je za obchudek?? A jeste prosim o radu jak to cidlo vymenit?? Je nekde postup jak na to?? ten mechos z toho delal strasnou dedektivku tak chci vedet jestli to zvladnu sam??!!Diky za kazdou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marakseli: odkud jsi ??? nějak se mi nechce věřit že svítí a nepíše chybu. co ostatní jednotky třeba budíky ? žádná chyba ?

Homer: většinou čidlo nejde vytáhnout, většinou se nakonec musí odvrtat. přístup k čidlu není nejhorší ale na vytahování (odvrtání když nejde ) to není taky nic moc.

podle mě když to pude dobře tak hodina určitě když to nepude 2-3 hodiny se s tím bude drbat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny!

Mám ten samý problém. Svítí žlutá ABS a červená bliká. Při rozjezdu se ozve i zvukový signál. Ve škodováckým servisu mi po diagnostice oznámili, že čidla i řídící jednotka jsou v pořádku, a že chyba bude v napájení. (?) Jsem objednán příští týden a opravu, ale pokud znáte někdo řešení, prosím dejte vědět.

Jo a prosím, jestli někdo máte solidní odkazy na schemata octavie... Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera mi zjistil mechanik na vagu spatny cidlo ABS na ridicove kole. Kdyz jsem se ho ptal co za to tak rikal,ze ma nejlevnejsi material v okoli a,ze prijde na 1000kc. A ted tady ctu,ze jste ho nekdo koupil za 510kc!! Copak to je za obchudek?? A jeste prosim o radu jak to cidlo vymenit?? Je nekde postup jak na to?? ten mechos z toho delal strasnou dedektivku tak chci vedet jestli to zvladnu sam??!!Diky za kazdou radu.

jinak budeš-li mít příšte ten samý problém tak čidlo a další najdeš na http://www.autodilykrc.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...