Přejít na obsah

Ukazatel teploty motoru


Mairek

Doporučené příspěvky

Lidi, dneska brzo ráno bylo u nás -12 ´C a po cestě do práce (cca. 35km) se mi dvakrát stalo, že ručička ukazatele teploty motoru mi z ničeho nic spadla dolů a to o docela velký kus. Poprvé byla zhruba v 1/4 a spadla skoro na "nulu" takže začal najednou foukat studený vzduch a pak byla skoro v půlce a spadla na cca. 1/4. V obou případech pomalu začala stoupat vzhůru. Nevíte co se mohlo stát? Může to být tím mrazem? Nepozoroval jsem nic, proč by najednou měla tak razantně spadnout, nic se nestalo během jízdy. Předtím se to ještě nestalo. Díky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze to cidlo muze byt klidne vadny.Takhle se mi to chovalo kdyz sem si svou octu vezl domu - a to bylo normalne za tepla.Cidlo bylo vadny a ukazovalo co se mu zachtelo.Takze vymena a snad to bude ok.Cenove to vyjde do 400 takze zadna hruza.Nebo jeste prekontrloluj kontakty na tom cidle a vycisti je.

Editováno: , autor: Planeta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...