Přejít na obsah

Koncovka výfuku OII


Jumper

Doporučené příspěvky

No mě to nedalo a napsal jsem jen pro info do několika autorizovaných servisů .

Pominu že odpovědí nepřišlo ani 40 % -emailová komunikace je asi passé...

Nicméně zkracování by mělo být provedeno i u šroubovací - zarovnání potrubí na rovinu.Na zkracování u obou typů se shodli kupodivu všichni.

Někde mi udávali,že je šroubovací na starší provedení, jinde zase ,že je navařovací na vůz který má spoiler nárazníku...nebo mi rovnou doporučili abych při objednávání udal týden / rok výroby a tím že zjistím který typ je vhodný.

No na to, že jsem udal že se jedná o O II combi 1,8 TSi + r.v. tak mi tedy moc neporadili.

Takže mě stejně čeká návštěva servisu...

Nejlepší by bylo,kdyby sem všichni ,kteří již mají namontovanou či navařenou koncovku napsali jakou motorizaci mají a co si tam dali...Případně i foto jak to vypadá v reálu.

Já bohužel nejsem schopen více poradit ,protože nevím o nic víc než před pár dny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

JJ, taky jsem nic nenašel a přesně ty, co jsi postunul (ty jsou v etce ve 2 verzích myslím) jsem myslel, že bych tedy vzal a na ně navařil narez trubku a tím je prodloužil. Mám teď nějaké velké 90mm koncovky a vypadá to moc brutálně a i hluku dost jde ven, tak jsem si říkal, že bych tam dal něco sériové.

 

EDIT: Jinak to vypadá, že mezi FDC610002 a FDC610001 je rozdíl jen v průměru trubky pro navaření, je to 55mm u FDC610002 a 50mm u FDC610001.

Editováno: , autor: swenak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Chci chromovou koncovku výfuku. Šroubovací moc nechci, za prvý aby mi to někdo nešlohnul a za druhý, že to asi bude s velkou pravděpodobností vidět. Rád bych navařovací, ale tam to má Škodovka nějaký složitý co jsem tak koukal, že to snad jde jen s difuzorem nebo se musí řezat nárazník. Měla by to být FDC610001 nebo na 1,8TSI combi patří jiná? Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rarach89: Ahoj, hele já tohle řešil asi před půl rokem. Mam OII FL, výbavu LaK, 2.0 TDI. Měl jsem 2 rovné koncovky ale bez chromu. Proto jsem zakoupil tyhle: http://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/sportovni-vybava-tunning/koncovka-vyfuku-sroubovana-pro-octavia-combi/0/1/24/43/1001

 

Vzal sem to ke známemu do Škodovky a musela se zkrátit. Lépe řečeno každá koncovka se musí zkrátit, abys tam mohl dát novou...Nějaké foto mam ve svém vlákně..

Jak píšeš, že nechceš šroubovací, také jsem ze zezačátku nechtěl ale když jsem viděl, jak to nešlo ani pořádně nasadit, tak vim, že tohle jen tak nikdo neukradne a hlavně ty šrouby tam nejsou defakto vidět (toho jsem se zase bál já)

Editováno: , autor: k.o.c.i.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak že se řeže koncovka výfuku to vim, to je jasný. Ale chci navařovací FDC610001 a u tý je uvedený info, že jde jenom s difuzorem a nebo se musí řezat i nárazník. Ale jak mi tu někteří potvrdili, tak se nárazník upravovat nebude. No koncovka už je objednaná a v pátek to jde na servis, tak se uvidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marketing to až tak není - pokud totiž navaří koncovky podle přiložených instrukcí, tak ony z toho nárazníku trochu trčí, zatímco kdyby tam byl i difuzor, tak to vypadá poněkud jinak. U FL 1.8 TSI se s navařovací koncovkou zkracuje výfuk, ne koncovka.

 

post-32075-0-94453000-1445450199_thumb.jpost-32075-0-40161800-1445450358_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...