Přejít na obsah

Koncovka výfuku OII


Jumper

Doporučené příspěvky

no tam píšou šroubovaná....baba mi ukázala pěkně origo krabici, když jí říkám, že má být šroubovaná, tak na mně koukala jak puk a říká že tohle je na 1,9 TDi, a navíc plantala něco o ceně 1500,- Kč, což mi bylo taky divné, zítra skusím ještě jiný autosalon škoda, ale zajímala by mně ta zahnutá co psal Roman5a9

...jo a návod na montáž byl, že se to musí přivařit a že to není samosatně prodejné a musí to být namontováno na vozidlo před zakoupením výrobku odborným servisem...

Editováno: , autor: Jumper
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jiná na 1.9ku origo není. Jestli jsi byl v Porsche na Hlinský v Budějcích, tak do jinýho salonu ani nejezdi, tady jsou nejlepší, těch 1500,- bude s prací, navíc šroubovaná znamená, že má ty šroubovací objímky, to holt asi ta ženská za pultem nevěděla. jestli jste někdo videl nejakou zahnutou dolu, tak to je z jinýho auta, mam pocit, ze snad z Passata, ale to bych kecal.

JirikDC: neser woe!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jiná na 1.9ku origo není. Jestli jsi byl v Porsche na Hlinský v Budějcích, tak do jinýho salonu ani nejezdi, tady jsou nejlepší, těch 1500,- bude s prací, navíc šroubovaná znamená, že má ty šroubovací objímky, to holt asi ta ženská za pultem nevěděla. jestli jste někdo videl nejakou zahnutou dolu, tak to je z jinýho auta, mam pocit, ze snad z Passata, ale to bych kecal.

JirikDC: neser woe!

nevím co věděla, co ne, každopádně jsem jí řekl, že mají ýt šroubovací a šla se zeptat dozadu a přišla s tím že se musí navařit, v návodu bylo taky, že se musí navařit, v krabici žádné objímky.... jinak jsem byl na Hlinský.... tak to mi řekni, sakra, už jsem chtěl mít o víkendu koncovky hotové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím co věděla, co ne, každopádně jsem jí řekl, že mají ýt šroubovací a šla se zeptat dozadu a přišla s tím že se musí navařit, v návodu bylo taky, že se musí navařit, v krabici žádné objímky.... jinak jsem byl na Hlinský.... tak to mi řekni, sakra, už jsem chtěl mít o víkendu koncovky hotové...

Tak to bych asi změnil saloon :kol-14: Já to vždycky dělám tak, když mi něco tvrdí,ať si přede mnou otevřou např.ten web škodovky a tam se na to hned juknou..většinou to pomáhá..a nebo už jsou u mně zvyklí ;) Chce to porovnat katalogová čísla a tak..je možný,že je v programu i něco navařovacího a že to někdo popletl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JirikDC: blbost, tohle je servis ze kterýho mam auto, jezdim jenom tam, jezdi tam všechny naše firemní škodovky a troufám si říct, že žádnej lepší s lepším přístupem v ČB není. možný je, že k nám přistupujou jinak, protoze uz od nich máme dost aut, ale kvalitou je tenhle servis na špici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JirikDC: blbost, tohle je servis ze kterýho mam auto, jezdim jenom tam, jezdi tam všechny naše firemní škodovky a troufám si říct, že žádnej lepší s lepším přístupem v ČB není. možný je, že k nám přistupujou jinak, protoze uz od nich máme dost aut, ale kvalitou je tenhle servis na špici...

To neber vážně.. Spíš to,že bych jim to prostě ukázal na webu.Podle zkušeností od nás se tomu nijak moc nebrání,takže většinou pak do druhého dne mají to správné provedení. Někdy se holt stane,že po nich člověk chce to,co ještě nikdo,ale jak říkám,stačí se domluvit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je přesně ono, ja se s nima taky občas trošku "peru", ale chce to mit v ruce třeba aspon vytistenou tu stranku z internetu a ono to pak hned jde

U nás je na nich dokonce vidět,že je to baví, když se objevím, protože si klasicky vymýšlím něco, co ještě nikdo :) Takže se taky leccos přiučí a navíc je permanentně držím ve střehu :) Ale funguje to k oboustranné spokojenosti. Hodně lidí na ně ale nadává, protože se jim kolikrát povede něco tak parádně zčunit..to jim taky docela kazí jméno a proto půlka města jezdí o 20 km dál ke konkurenci. Ale já s nima vycházím velice dobře,takže nemám důvod je měnit

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem zadelaval ten sroubovaci oval - milotec - prumer 55mm a nejhorsi je to rezani - vzal jsem pilku a ne a ne tak sem poprvy na O2 vual flexu :) a trochu si pomohl :)) za 30 min. OK nasazena a utahla - mozna se mi trochu zda, ze je moc k pravemu okraji a bojim se aby nebouchala o naraznik ale asi to maj vymysleny a zatim klid - nevi nekdo jak hodne se hejbou fejfuky O2 za jizdy? za nikym jsem nejel tak nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nakonec asi půjdu do neorigo, něco už mám vyhlídnutého, akorát trochu problém s uchycením, ale ve středu ještě přijdou jiné kusy, tak uvidím :-)

a jakou? cena? proc problem s uchycenim? ja tam dal tuto - 1.190,- :( ale vypada to docela gut

post-1767-1177254585_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...