Přejít na obsah

Koncovka výfuku OII


Jumper

Doporučené příspěvky

Něco pro vás a hlavně pro Luka, dneska jsem vyfotil oválnou koncovku výfuku, ale byla na 1,9 Tdi. Pravděpodobně to nebyla ta origo, co se dává na benzínové modely, ale asi nějaká jiná. Vypadala dobře. K tomu chromu na zadku auta se raději nevyjadřuji.

to Luke - Koukal jsem na tu svojí "šroubovací" koncovku a je fakt navařená, po šroubech ani památky. Tak jí alespoň nikdo neukradne :palec2:

post-6696-1178152849_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke - to som nevedel, myslel som, že príslušenstvo je vždy len na skrutky.

I na webu škodovky jsou šroubovací pro seriový nárazník a pak ty samé,ale navařovací..tam je uvedeno,že jsou pro ten jejich spoiler..

Jinak už mám oválnou šroubovací doma..teď jen uříznout výfuk a namontovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím pánové,

koukal jsem po koncovkách výfuku a padla mi do oka ta z originálního příslušenství

post-27011-1230622640_thumb.jpg

Je mnohem hezčí než ty dvě kolena od kamen ;)

Není mi tedy příliš jasné, jak se tam montuje. Píšou sice "šroubovaná", ale netuším k čemu šroubovaná. Při mé zručnosti si to pravděpodobně nechám udělat, pokud to není snadné jak Lego, ale rád bych věděl, co to přesně obnáší.

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem chtěl na svj facelift new koncovku, ale zarazilo mne, že jsou dva druhy koncovek dle zadního nárazníku facelift je navařovaná a na old model je šroubovaná a ted babo raď , pro tebe Jíno stará octa kód: FDC609001, na tvou 1.9TDi kód: FDC610001

Editováno: , autor: Miles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...