Přejít na obsah

Koncovka výfuku OII


Jumper

Doporučené příspěvky

Marketing to až tak není - pokud totiž navaří koncovky podle přiložených instrukcí, tak ony z toho nárazníku trochu trčí, zatímco kdyby tam byl i difuzor, tak to vypadá poněkud jinak. U FL 1.8 TSI se s navařovací koncovkou zkracuje výfuk, ne koncovka.

 

attachicon.gifFDC.jpgattachicon.gif1.JPG

 

Oki evidentně máš pravdu ale asi to taky záleží na jakou motorizaci to jde...A ano zkracuje se výfuk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravim chci se zeptat co si o tom myslite?Pan mi psal ze prumer navarovaci casti je 45mm a co sem ted rano meril na octavce nic moc pravitkem tak mam vnitrni prumer asi taky 45mm ale porad nevim jestli by tam opravdu sel a jestli se jedna o origo dil http://www.sbazar.cz/vrsteam/detail/8291435-koncovky-octavia-ii-rs-superbscout-nova-sada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám sem ty samé kupoval na mou octavku 1.9 před facem a s přivařením nebyl žádný problém. A vypadaj tam fakt super! A popisek byl uplně stejný a podle mne je to origoš díl. Alespoň sem je už na x superbech a octavkách viděl.

Editováno: , autor: Sheffield
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte, zdravim vás, su tu novej, tak mě prosím neukamenujte. Ví tady někdo, jaký je průměr koncovek výfuků u Škoda octavia 2 (bez FL), 103 kW TDi (ani scout ani RS). Chtěl bych si koupit chromovaný koncovky. Chápu, že když je mám původně nahlé dolů, že je musím odříznout a pak navařit či přišroubovat nové (dle typu koncovek), tak aby to nečouhalo moc přes či moc do auta, že?
Na netu je spousta koncovek, ale je to dle průměrů, tak abych nekoupil blbě. Kupoval tady někdo koncovky z Číny? Jsou za 30 dolarů. Díky za reakci a mějte se fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdravim.

Kupil som original Skoda skrutkovaciu koncovku pre 1.6 TDI.

Chcem sa opytat, ako dam dole ten plast pri vyfuku (je tam aj vyrez) aby mi tam ta koncovka vosla?

Musi sa to rezat, alebo to je len nejako zacvaknute?

Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze original koncovky nahodeny, ten sktutkovaci.

Bolo potrebne vycvaknut ten plast, potom povolit vyfuk, odrezat, naskrutkovat a nahodit upevnit.

Vyzera to dobre, no stale sa mi to zda nejako "velmi vonku".

Co odporucate?
Je nejaky podspojler alebo difuzor, ktory by to vylepsil?

Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Záleží na tom, jestli jsi správně zkrátil výfuk (pokud se u této verze koncovky zkracuje)

Já to mám asi takhle (ovšem jiná motorizace,navařovací koncovka a combi k tomu):

sk8.JPGsk9.JPGsk11.JPGsk12.JPGsk13.JPG

 

Editováno: , autor: stanmar
doplnění textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to dělali v autorizáku - vzhledem k tomu, že se koncovka musela navařovat.

Já ke koncovce měl snad i návod s rozměry o kolik se má výfuk zkracovat.

Ale když jsem si auto tehdy přebíral, tak mi to také připadalo, že je to nějak moc vystrčené.

Ať už je to jak chce, jsem za koncovku rád a to nejen z estetického hlediska - vzhledem k motorizaci mě docela štval černající nárazník od sazí...

výfuk 1,8.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
Návštěvník

Ahojte, odpoviem si sam.

Vsetkym co maju 1,6 alebo 2,0 CR s jednou koncovkou odporucam tuto, inu dvojitu som nenasiel, vyzera to podla mna lepsie ako ovalna ktoru som mal.

 

vyfuk.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 měsíce později...

Když už je máš, tak přidělat ať tolik nečumí.

Ale osobně bych si je na auto už nedal. Taky jsem po nich toužil, sehnal je za slušný prachy a nechal v autorizáku navařit. Za chvilku byly černý. Leštil jsem je jednou silichromem asi hodinu a půl s výsledkem kolem 90%. Od tý doby je max přejedu z blízka vapkou a kašlu na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím

Chtel bych vás poprosit o radu, jsem z prahy, se svářením nemám zkušenosti, a dostal jsem Svařovací koncovku výfuku na moji oct 2..

Mohl bych tedy poprosit o nějaké typy na servisy v praze, kde by mi uřízli starý výfuk, a navařili novou koncovku? Nejlépe okolí praha 9, či praha východ, a okolní oblasti.

Nebo pokud by se zde našel někdo z vás, kdo by to dokazal, klidně se můžeme domluvit, finanční odměna jistá

Na to abych to svařil sám si nevěřím..

Děkuji za všechny rady! 

Editováno: , autor: Tomáš Klepsa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Zdarec, chtěl bych dat na auto duplex. Co jsem hledal na netu, tak nikdo nenabízí s atestem. Nekde mi i odepsali, ze homologace neni nutna, kdyz se nezmění zvuk.

Je tedy potřeba nebo ne? Ja bych rekl, ze jo. Kor když je tam přidán "dalsi" vyfuk.

Díky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...