Přejít na obsah

Koncovka výfuku OII


Jumper

Doporučené příspěvky

od Evy z Palačáku?

jj, od Evy, jediný problém je uchycení, po odříznutí by se každá musela dát excentricky a je to dost na knop... takže počkám na nové zboží, zda nepřijde něco s menším průměrem...cca stačilo by půl cm :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nevím, jsou to standartní samosatatné koncovky s uchycením na šrouby, jenže velikost je tak přesně tip top výřez nárazník a jednou stranou se opírají vždy o orginál rouru, musel bych pořešit ty šrouby a navíc ještě nevím, zda se při nastartování hejbe poslední kus výfuku, aby mi to nedrcalo do nárazníku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ji tam mam a cca po pul roce je cela takova jakoby rezava,vubec neni tak hezka jako kdyz jitam dali, montovano origo Skoda ve Skoda servise. Pucoval jsem ji pouze hadrikem abych ji neskrabl a stejne ma takove rezave fleky a nejdou dolu..... :aggressive:

Tak tím jsi mně dostal..myslel jsem,že to stopro nerez..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam pocit, že zrovna tahle je navařená, nevidim šrouby, který by z tohodle uhlu uz mely bejt videt.

jinak chlapi, kdyz se o tu koncovku nebudete starat, tak je jasny, ze pujde do prdele, cas od casu ji vezmu brusnou pastou nebo nejakym osvěžovačem laku a je pořád hezká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra Luku a já žil v představě, že tam mám šroubovací. Budu se muset jít podívat, kterou tam teda mám. Když jsem to objednával v servise tak říkali, že na 1,9 s origo nárazníkem se dává šroubovací a kdybych měl RS nárazník, tak navařovací. Tak nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koncovka výfuku z ušľachtilej ocele pre motorizácie

1.4 MPI, 1.6 MPI (FDC 610 003) a 1.6 FSI

(FDC 610 004)

Koncovka výfuku z ušľachtilej ocele pre motory 1.9 TDI,

2.0 FSI (FDC 610 001) a 2.0 TDI (FDC 610 002)

Su aj ine????

Tak si ten web otevři ještě jednou a uvidíš, že mají koncovky šroubovací..pro všechny motorizace ( nebudu oslňovat katalogovými čísly,ty si tam každý snadno najde). No a pak mají pro verzi s tím jejich spojlerem..a možná to platí i pro RS nárazník, kde jsou ty samé koncovky,ale navařovací.

Takže co z toho plyne?

Že su aj ine!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...