Přejít na obsah

Koncovka výfuku OII


Jumper

Doporučené příspěvky

Jaké jsou argumenty pro "pouze šroubování"? Laicky bych řekl, že pokud se tam koncovka přivaří, je tím elimonovano, že by se do toho spoje dostaval bordel ( aby to nerezlo a tak... ), nemůže to případně rezonovat (klepat se apod.)...

Musí se to při montáži té koncovky něco sundavat (nárazník, část výfuku apod.)? A to jak při šroubování, tak při vaření (pochybuju že by se to vařilo asi přímo pod tím nárazníkem...)

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
Co jsem se koukal tak se to dělí dle toho jestli je na vozidle spoiler FAA 610 002(co má RS a facelift), ale může bejt chyba v popisu. Nechce se mi tam nic vařit, raději bych only šrouboval...

ci bude navarena alebo srubovana sa lisi aj od motorizacie, nielen FL/ predFL...Napr 1,4 TSI ma navarovanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak koncovka je už nainstalována. Instalaci jsem nechal na autorizovaném servisu. Koncovka FDC610001 byla navařena. Co se demontáže jiných dílů týče, servisman tvrdil, že "sundávali výfuk". Cena montáže byla téměř stejná jako cena koncovky (údajně 2,5 hodiny práce).

Jinak vypadá moc dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Mě se zase líbí tadlencta :)

FDC609004.jpg

Jenže sám bych si to taky nedával, tak přemýšlím jestli nebude lepší ty prachy utratit za benzín :D Jinak zvukový efekt samozřejmě ani nepotřebuju, ten rád přenechám Frantovi ze vsi :rolleyes:

Editováno: , autor: :Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zvolil kompletní poslední díl výfuku SEBRING, musí se sice vařit, ale je to díl určený přímo pro OII 1.9 TDi, žádnej nadměrnej hluk to nedělá (ale zvuk je sportovnější) jakej to má případnej vliv na výkon neposoudím, protože jsem to tam dával zároveň s chipempost-2969-1240091098_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dneska nandaval sroubovanou a vse v poho... ani jsem nemusel rezat puvodni vejfuk... jeste premyslim jestli ji treba nedal trosku ven... vice foto u me.. ;)

ahoj díval jsem se na tu tvou koncovku moc pěkná prosimtě kdejsi tu šroubovanou koupil a jaký ma pruměr roury aby mi to pasovalo na1.6 MPI je tam 50mm pruměr tak proto se ptám díky za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...