Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Romane nejsem,ale asi brzy budu a tady na to hodím bobek...prase se v tom vyznej..pomalu každý 3 týdny je to tu jinak a ještě si tu mod házej zámky kam chtěj.... ;)

a o cenzuře se radši ani nevyjadřuju....je to k blití co se tady děje.

Editováno: , autor: najmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JEjich věc, ale možná to byla davová euforie a pak hlavně, odejde li jeden, dva tví kamarádi, jdeš taky.. :feve:

Spíš bych to viděl tak, že když tě znechutí hospodskej, příště si vybereš jinej podnik...a pokud takto učiní většina stálých návštěvníků, je to na pováženou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč nejsem nestranej?? ...by mě celkem zajímalo :help: Naopak, kdybys to tady sledoval dřív, tak bys viděl, že já jsem byl zásadně proti odtržení a bojoval jsem za jednotný fórum - jenže když se ani po první vlně nevole vody nezklidnily a naopak přišly vlny ještě větší a tlaky zhora neustále nesmyslnější a intenzivnější, tak se prostě nedalo jinak - překousl sem to a teď sem happy, že to tak dopadlo :)

Nakecat bychom toho asi mohli dost, otázkou pak zůstává, do jaké míry jsi to celý sledoval a jak moc seš v tom zasvěcenej...ono se to řešilo na více frontách, takže asi tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jinak.. proč já jsem mohl zůstat a ty ne..? :D

Jako to by byla fakt nekonečná diskuze si myslím.. Každopádně, žes bojoval za neodtržení fora nevím, to sry jestli jsem ti tím křivdil..

PS: přece tu nebudem véct spolu monolog, když si dáme dialog v real knajpe -_- a prodiskutujem emotivněj :smich:;) není liž pravda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jinak.. proč já jsem mohl zůstat a ty ne..? :D

Protože se bojíš s HaŤaPkou mezi oktaviány lol lol lol

...né, vážně...za sebe bych mohl říct, že člověka moc nebaví, když dělá jakožto moderátor spoustu věcí, který ho ani tak nezajímají a stojí ho spoustu času jen proto, protože je to potřeba udělat a bez toho by fórum fungovat nemohlo a kromě toho, že se za to nedočká ani trošky vděku mu ještě někdo, kdo sem příjde občas nakouknut, nic tu neudělá a říká si pán, hází klacky pod nohy. A to si myslím, že někteří bývalí modi a admini by na tohle téma mohli mluvit daleko obšírněji a fundovaněji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co, pro pravdu se každej čertí :smich: :smich: :smich: ...stejně to dlouho nevydržíš...historie se opakuje a tak jako jsi nevydržel bez původní knajpy nevydržíš ani bez té aktuální...však se neboj, už se tam začínáš pomalu zase probírat a byl jsi několikrát spatřen při špionáži, jak jsem se dneska dočetl lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože se bojíš s HaŤaPkou mezi oktaviány lollollol

...né, vážně...za sebe bych mohl říct, že člověka moc nebaví, když dělá jakožto moderátor spoustu věcí, který ho ani tak nezajímají a stojí ho spoustu času jen proto, protože je to potřeba udělat a bez toho by fórum fungovat nemohlo a kromě toho, že se za to nedočká ani trošky vděku mu ještě někdo, kdo sem příjde občas nakouknut, nic tu neudělá a říká si pán, hází klacky pod nohy. A to si myslím, že někteří bývalí modi a admini by na tohle téma mohli mluvit daleko obšírněji a fundovaněji ;)

ano to bych mohl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...