Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

jj má jsem zrovna trčel v koloně a byl tak o tři auta přede mnou, tak jsem si říkal kde se tu vzalo než jsem mrknul na SPZ :palec2: neboj mělo by to být ještě letos, pokud mě paměť neklame tak nejpozději na podzim určitě,ale možná to bude i dříve :palec2::)

tak to bude ZSkwělé lol:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ten retez? Sehnal?

no cece dlouhy shaneni ale mam ho! :) musel jsem ho objednavat - je pry japonskej tak snad uz to je posledni :D

no jinak ted uz "jen" dodelat drzak na zadni hydr. brzdu upevnit to komplet s kolem - namerit a dat retez, sestelovat predni brzdu, predelat hadicky od nadrze, dat novej benz. kohout a filtr :) sestelovat new karbec a mozna laborovani s jehlou........

uz zacina byt teplo tak bych na to skocil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovi: No tak super :) Kde s nim jezdis?

letiste ... jen letiste a kdyz se v tom doma hrabu tak i na ulici... to vsichni cumej kdyz slysej rev jak krava a ja sedim skoro na silnici a porad drzim plnej a nekam mizim :)

tyjo nejhorsi bude sestelovat karbec.... jsou tam 2 sroubky .... na smes a na volnobeh a do toho nejak nastavit jehlu... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...