Přejít na obsah

Ducato nestartuje


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

Mam problem mam cca 7 mes stare auto a najeto 16500 Km kdyz jezdim kazdy den je naprosto bez problemu. ale ted sem auti odstavil 19.12 a 31.12 proste nenastartovalo !!! vyndal sem baterku nechal nabit a zkontrolovat kapacitu ve fiatu a pry je vse ok. prinesl dal do auta a proste nic. nastvanej sem volal fiat asistanece,ale odtahovku pry ted nemaji ze ji poslou 2.1 rikam ok. no a kdyz sem odchazel znechcuceny domu jen tak sem skusil nastartovat a chytlo to na poprvy tak sem jezdil a vse ok.... ale dnes zas po tydnu to same rano k autu a nic motor se toci pomalu jak by byla slaba baterie...... nevite co s tim ????

nerad davam auto do servisu,nechovaj se tam k nemu pekne nevite cim by to mohlo bejt ???

baterka je pry ok mam protokol z fiatu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou naftu tankuješ? Může být že máš vodu ve filtru, filtr zmrzne a nepustí tolik nafty jako by měl. Ty bydlíš už poměrně nahoře, stačí tak dvě noci promrzání a všechno ztuhne, pak se přidá problém s naftou a problém jak vyšitý. Není moc dobrý nechat za silných mrazů auto týden bez hnutí, stačí každý den nechat 15-20 minut protočit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tankuju u OMV (aral),ale me pride divny ze kdyz nenastartuju skousel sem to 3x (motor se toci malo a pomalu jak by byla KO bat) a potom odchazim (cca za 5 min)a jen tak skusim motor se toci ok a chytne. furt stejna baterie .proste jak kdyby nekde neco zamrzlo. nebo tak neco.

proste po delsim stani ten motor nedostane ten svih na naskoceni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kedysi mi to robil fiat punto jak ho dotiahli do servisu a trochu sa ohrial tak naskocil a bol to problem palivoveho filtra v ktorom zamrzal svincik.

a pri pretacani motora sa ti trenim zvisi teplota oleja na hodnotu ktora staci k ohriatiu oleja a povoleniu jeho hustoty a na stvrty pokus to ide.

takze znova ja to vidim na zly olej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo ale má najeto jen 16500km a nevím jak Ducato ale já jsem byl s Doblem poprvé na výměnu až v 30000km a z výroby tam je originál plná syntetika. Já bych to viděl na tu vodu ve filtru a kombinace týden stání za mrazů. Kdysi jsem měl problém s Tipem, velmi lehounce protékala vodní pumpa a ta i když jsem měl správný fridex zamrzla a 2x mi očesala rozvoďák. Ale ty máš nové auto takže tomu nevěřím.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo ale má najeto jen 16500km a nevím jak Ducato ale já jsem byl s Doblem poprvé na výměnu až v 30000km a z výroby tam je originál plná syntetika. Já bych to viděl na tu vodu ve filtru a kombinace týden stání za mrazů. Kdysi jsem měl problém s Tipem, velmi lehounce protékala vodní pumpa a ta i když jsem měl správný fridex zamrzla a 2x mi očesala rozvoďák. Ale ty máš nové auto takže tomu nevěřím.

jj mam predapsano 30 000 ale bylo ni doporuceno prvni po 20 000,to znamena ze tam je to co z vyroby. ted mi nekdo doporucil na fiat foru ze muze bejt problem u starteru s nejakym kontaktem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

starý Boxery, Ducata a Jumpery měli problém na konektoru, co je u chladiče dole naproti stratéru, dost často to tam hnilo, Sice máme to nové Ducato taky, ale nevybavím si, jak to tam teď je udělané.

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...