Přejít na obsah

Ztráta chladící kapaliny 1.9 TDI PD 77 kW


pavelhappy

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám Octavii 2 kombi, 1.9.tdi 77kW, rok výroby 2009. Řeším zatím neřešitelný problém. Záhadně mi mizí chladící kapalina. V Průběhu jízdy, kdy se auto zahřeje na standardních 90°C (někdy se ani zahřát nestihne a už to bliká) z ničeho nic začne blikat kontrolka chladící kapaliny a varování na palubovce "zkontrolujte chladící kapalinu". Jdu se tedy podívat na nádobku, kapalina žádná a nebo pod minimem, po odšroubování víčka začne ucházet vzduch a voda se začne vracet zpět do nádobky. Voda pod autem není a nemusím ji dolívat ani moc často. Problém se někdy projeví hned a někdy až za pár dní a x najetých kilometrů. Mám novou vodní pumpu a novou nádobku včetně nového víčka. Problém o po těchto výměnách přetrvává. Stalo se to někomu? Ví někdo jak řešit tento problém? Ještě dodám, že před půl rokem mi byla dělaná komplet nová hlava včetně těsnění, takže tato varianta je málo pravděpodobná. 

 

Děkuji všem za pomoc, vážně si a tím nevím rady už. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...