Přejít na obsah

ZRAZ Slovensko


Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
Ahoj

na Slovensku vznikol nový klub www.autoskodaklub.sk

tam sa dozviete o zrazoch. Ste vítaný.

myslim ze ide o nedovolenu reklamu v nespravnom vlakne na nespravnej stranke :spam:

PS naprv nech sa autori naucia poriadne slovensky jazyk a az potom cosi tvoria, na to sa neda pozerat... a este za to mam platit ? nie, dakujem lol

PS2 zostanem navzdy verny skodahome.cz :worthy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ako hrdy slovak pridem podporit slovensky klub, co by som to bol za slovaka, nie som madar ako ten predomnou.PRIDEM na 100 percent.

Samozrejme ze ostanem verny aj tomuto foru.Podla mna nejde o reklamu, mali by sa asi zist a pokusit sa o spriatelenie for ako bratia.Ved fora by nas mali spajat a nie ako nas nasilne rozdelili politici. Preco nas rozdelili ? Meciar chcel mal MOC a to docielil , akurat ze uz konci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze ide o nedovolenu reklamu v nespravnom vlakne na nespravnej stranke :spam:

PS naprv nech sa autori naucia poriadne slovensky jazyk a az potom cosi tvoria, na to sa neda pozerat... a este za to mam platit ? nie, dakujem lol

PS2 zostanem navzdy verny skodahome.cz :worthy

Ahoj

pozri nikto si nechce robiť reklamu len som chcel aby sme sa dali Slováci fandiaci Škodovke dohromady ako jeden celok. Auto Škoda klub nechce byť konkurentom Škodahome ale chce byť priateľským klubom, však Slováci a Česi sme bratia, tak by bolo vhodné aj z nasej strany Slovenskej sa zúčastniť na zrazoch Škodahome v CZ ako aj naopak. V skratke PODPOROVAŤ sa !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze ide o nedovolenu reklamu v nespravnom vlakne na nespravnej stranke :spam:

PS naprv nech sa autori naucia poriadne slovensky jazyk a az potom cosi tvoria, na to sa neda pozerat... a este za to mam platit ? nie, dakujem lol

PS2 zostanem navzdy verny skodahome.cz :worthy

PS: spisovne tu asi nevie nikto :feve: ...a aj Ty chceš platiť... ,preboha začo?

PS2: aj sem chodím rád je tu háfo informácií ale prečo neskúsiť niečo nové?? napr. som členom jedného CLUBU v CZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...