Přejít na obsah

ZRAZ Slovensko


Doporučené příspěvky

no tak neviem ako mi to bude vychazdat ale tiez by som asi prisiel ked budem moct...mimochodom nieje to nikto zo zahoria?

Ja som zo Senice, takže kúsok od teba... ;)

Tiež uvidím až v sobotu, zajtra idem do Trnavy a v piatok do Olomouca a potom do rána v taxíku tak uvidím kedy sa mi podarí vstať... :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nakoniec sme sa zrazili v trojici ja, cretino a mathias. na motokarach sme sa dosytosti vyjasili. nabuduce dufam, ze bude vyssia ucast, ale inak som velmi spokojny, pekne stravena sobota poobede :palec2:

EDIT:

PS ten na fotke v bielom tricku bol ciernym konom v stade, doma ma ibizu ale nechcel provokovat, tak prisiel so mnou na fabke

post-4320-1238866685_thumb.jpg

post-4320-1238866729_thumb.jpg

post-4320-1238866759_thumb.jpg

Editováno: , autor: domino666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako som uz pisal v mathiasovej teme :( skoda ze som nemohol prist ale bol som v praci :( v piatok o 16 sa ma sefova pytala ci nemozem prist do prace v sobotu ze by ma potrebovala tak som povedal ze idem aj ked sa mi to moc nepacilo :( bol som kusok od ivanky asi 3 km :( a to ma stvalo este viacej :( mohol som odbehnut a prist pozret :D fabiu som mal u seba ale firemnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabuduce ak sa bude dat urcite sa stretne aj viac ludi ... a myslim ze Ibiza ide do koncernu takze nabuduce uplne v pohode ... ;)

djgigi05 no tiez poznam ked clovek musi byt v praci ... nie je to vzdy to naj co by clovek chcel ale pracovat sa musi :(

Editováno: , autor: Mathias
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...