Přejít na obsah

Vyhřívání zrcátek


doktor.j

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat,mam octu 99 MR00, kdyz prepnu zrcatka na L nataceji se obe je to OK?nemelo by se natacet jen L,kdyz prepnu na P ,tak jde jen P.

Dale bych chtel dodelat vyhrivani u zrcatek jak na to? Je tam nejaka kabelaz pripravena kdyz se v poloze L nataceji obe,popr. co vse a kam natahat.

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat,mam octu 99 MR00, kdyz prepnu zrcatka na L nataceji se obe je to OK?nemelo by se natacet jen L,kdyz prepnu na P ,tak jde jen P.

Dale bych chtel dodelat vyhrivani u zrcatek jak na to? Je tam nejaka kabelaz pripravena kdyz se v poloze L nataceji obe,popr. co vse a kam natahat.

díky

Me teda funguje vyhřívání zrcátek se zadnim oknem.Joistik na poloze 0-nevim jestli to neni jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ano na L - se nastavuji oboje a to P si doladis - uz takova mensi synchronizace

a pokud mas vyhrivani zadniho okna coz maji vsechny Octy a k tomu el. zrcatka a urcite v barve tak je mas na 100% vyhrivane :t:t

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že je to správně. Na poloze L se natáčí obě synchronně. Pokud Ti synchro nevyhovuje, máš možnost změnit si pravý zrcátko v poloze R. Je to určitě rychlejší, než natáčet nejprve jedno a pak druhé...(?)

jak pise budy taky jsem to netušil Garny mi to musel vysvětlit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Sakra to jsem nevedel ze je neco takoveho videt. Neni nahodou to vlakno na druhe strane zrcatka - jako tvar vlnek. pokud nemyslis to lamani obrazu

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak chlapy dik ,pustil jsem to a zjistil,že vyhřívané jsou .Mno spiš jen to u spolujezdce male funguje,ale u ridiče to velke ,ktere nejvice bych potřeboval nee.Da se to nějak spravit,nebo spiš koupit new,či v bazosi a kolik se pohybuje cena,vlastně i toho u spolujezdce chtěl bych dat velke. kolko diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak chlapy dik ,pustil jsem to a zjistil,že vyhřívané jsou .Mno spiš jen to u spolujezdce male funguje,ale u ridiče to velke ,ktere nejvice bych potřeboval nee.Da se to nějak spravit,nebo spiš koupit new,či v bazosi a kolik se pohybuje cena,vlastně i toho u spolujezdce chtěl bych dat velke. kolko diky

než to pouštět tak stačí podívat se kolik tam vede drátů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, doufám že nekecám... :D Já tam to vlákno mám viditelné a mám za to, že je to právě kvůli vyhřívání...

Tak to neni, vyhrivani neni videt, pokud ti rozumim spravne, myslis tu natistenou svislou carku, co je asi v jedne tretine od vnejsi hrany zrcatka.

To je jen oznaceni mista, od ktereho je zrcatko jinak zakriveno a vykryva vetsi prostor pro lepsi (ne zcela) eliminaci mrtveho uhlu.

Jinak synchronni nastaveni vnejsich zrcatek je v poradku, bylo to ale az od urciteho MR...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak synchronni nastaveni vnejsich zrcatek je v poradku, bylo to ale az od urciteho MR...

Synchronní nastavení mám i na své Octě mr 98 1,6 GLX ovladač mám ještě ten starej kruhovej čtyřsměrnej a čudlem přepínám L-R, vyhřívání zapínám vyhříváním zadního okna když hmátneš na srcátko tak to určitě poznáš, mě nehřeje pravé a dost mě to točí ríkal jsem si že proletuju ten vyhřívací plošnák na zrcátku. Ale bohužel celé zrcátko je nalepené na plastové podložce co ho drží na autě. A teď jsem se na.... a jdu to nějak utrhnout dám vědět jak dopadnu. :unsure:

-_- Tak demontáž skla = vyklopit zrcátko na maximum nahoru, zespoda podebrat (použil jsem velkej šroubovák) zabrat, vycvakne se spodní část zrcátka strčil jsem tam prsty a šroubovákem jsem vycvakl vršek odpojit kabely (na těch se dá změřit jestli tam leze šťáva). Zůstane zrcátko s nalepeným plastem mezi ně jsem opatrně nacpal kudlu a celyý jsem to jakoby odřízl, zůstalo mi jen zrcátko s vyhřívací folií na pohled to vypadalo ok tak jsem si říkal že jsem na to asi krátkej. Nevzdal jsem to a odloupl jsem nožem tu folii ze zrcátka ten plošňák je nalepenej až zespodu na tý folii a tam jsem viděl že je kus upálenej kolem jednoho kontaktu zkusil jsem to proletovat ale obyč trafopájkou to nejde tak jsem to jen trošku oškrábl na tý pásce a přiložil jsem tam kus alobalu a věřil jen na dotykovej převod proudu. poté jsem na folii nalepil oboustrannou kobercovou pásku (je tenká) a přilepil na zrcátko, ten samý postup u zrcátka na plast. poslední kontrola a montáž na auto a super už zase hřeje a dle cenníku z Etosu 1009,-Czk zůstalo doma. :palec2:

Jen pro jistotu není náhodou k sehnání jen ta folie?

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, doufám že nekecám...  :D Já tam to vlákno mám viditelné a mám za to, že je to právě kvůli vyhřívání...

Tak to neni, vyhrivani neni videt, pokud ti rozumim spravne, myslis tu natistenou svislou carku, co je asi v jedne tretine od vnejsi hrany zrcatka.

To je jen oznaceni mista, od ktereho je zrcatko jinak zakriveno a vykryva vetsi prostor pro lepsi (ne zcela) eliminaci mrtveho uhlu.

Jinak synchronni nastaveni vnejsich zrcatek je v poradku, bylo to ale az od urciteho MR...

Sakra, no jo ... :doh Díky za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...