Přejít na obsah

Vyhřívání zrcátek


doktor.j

Doporučené příspěvky

jo to jsem nezkoušel protože to jsem nepředpokládal... tuším spíš právě nějaké vypadlé drátky nebo tak něco... že by se něco stalo přímo v zrcátku se mi zdá celkem sci fi.. rychlovarná konvice se ti taky nepokazí na topném tělesu? jinou možnost nevidíš?

Editováno: , autor: veselyt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem taky tenhle problémek, byl přepálený plošný spoj na té spirále na zrcátku. Byla pakárna odlepit ten černý plast od zrcátka, ale povedlo se tam byla vidět normálně mezera v tom vedení, bylo to hned u jednoho kontaktu. Ustřihl jsem kousíček alobalu a nahradil chybějící kousek a vše opět poskládal. Zrcátko opět fungovalo. Bohužel asi po třech měsících odešel motorek (ten jsem nerozběhal - manželka naklápěla bez očištění zmrzlého sněhu tak se strhly převody), tak jsem nakonec v Autokelly koupil komplet zrcátko za litr a přestrojil ho do svého lakovaného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem taky řešil problém s levým vyhřívaným zrcátkem. Byla tam poškozená ta topná spirála. Co jsem tak zjišťoval, tak je to celkem běžná závada. Nechtělo se mi s tím patlat, tak jsem v prodejně autodílů koupil to vyhřívané sklo za 170,- Kč, vyměnil jsem za to poškozené a je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, na jaké pozici je pojistka na vyhřívání zpětných zrcátek? Nikde jsem to tady nenašel. Mám Octavii 1,9 TDI sedan r.v. 2001 prosinec. Případně pokud by někdo měl schema osazení pojistek budu vděčný. Děkuji za pomoc a za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom detail, pokud má auto komfortní systém - el. okna, tak výhřev zrcátek je přes pojistku el. stahování, je to taková ta plechová na nosiči relé, má zelený pruh na sobě.

U předface do MR00 je výhřev spínán přes výhřev zadního okna = ovládání je jištěno pojistkou výhř. zadního okna

MR01 a vejš je vše plně na systému komfort = pojistka jen jedna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Jseš si jistej, že nemáš vyhřívaný zrcátka? Většinou, když jsou elektrický zrcátka, tak jsou i vyhřívaný. Já mám taky ročník 98 a výhřev zrcátek spouštím zárověň s ohřevem zadního skla. Pusť ohřev zadního skla a za chvíli (minutu) zkus chytit na skla zrcátek jestli budou hřát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jseš si jistej, že nemáš vyhřívaný zrcátka? Většinou, když jsou elektrický zrcátka, tak jsou i vyhřívaný. Já mám taky ročník 98 a výhřev zrcátek spouštím zárověň s ohřevem zadního skla. Pusť ohřev zadního skla a za chvíli (minutu) zkus chytit na skla zrcátek jestli budou hřát...

ahaa no skusim otom som vobec nevedel ked ti mam povedat pravdu, skusim to a dam vediet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...