Přejít na obsah

Vyhřívání zrcátek


doktor.j

Doporučené příspěvky

L - ovlada nastaveni obou zrcatek

R - nastavuje se pouze prave zrcatko

Tak tomu nerozumim :kuk:

Podla toho si nemozes samostatne nastavit lave zrkadlo hmmm...

To ako robis? Das "L" a sucasne ti nastavuje lave aj prave zrkadlo rovnako? Neni to wolowina ? :)

Naco je dobre nastavovat obidve zrkadla sucasne, ked na kazdom potrebujes iny sklon?

Podla mna tam mas v konektori prehodene kabliky.

Ja mam:

"L" - nastavujes lave zrkadlo

"R"- nastavujes prave zrkadlo

"0"- kludova poloha (mozno v tejto polohe sa daju nastavovat obidve sucasne, neviem, neskusal som ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tomu nerozumim :kuk:

Podla toho si nemozes samostatne nastavit lave zrkadlo hmmm...

To ako robis? Das "L" a sucasne ti nastavuje lave aj prave zrkadlo rovnako? Neni to wolowina ? :)

Naco je dobre nastavovat obidve zrkadla sucasne, ked na kazdom potrebujes iny sklon?

Podla mna tam mas v konektori prehodene kabliky.

Ja mam:

"L" - nastavujes lave zrkadlo

"R"- nastavujes prave zrkadlo

"0"- kludova poloha (mozno v tejto polohe sa daju nastavovat obidve sucasne, neviem, neskusal som ;) )

Wolovina newolovina, ja to tak mam take:) Standardne se nastavuji obe stejne s tim, ze po prepnuti do polohy R mas moznost menit jen prave.

Asi je to kvuli vymene ridicu - novy ridic by nemusel nastavovat spigly 2x, kdyz se umi hybat oba soucasne.

Jenze jinej ridic ma rad jinak nastavene prave, ze..:)....to si nevyberes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

L - ovlada nastaveni obou zrcatek

R - nastavuje se pouze prave zrcatko

Tak tomu nerozumim :kuk:

Podla toho si nemozes samostatne nastavit lave zrkadlo hmmm...

To ako robis? Das "L" a sucasne ti nastavuje lave aj prave zrkadlo rovnako? Neni to wolowina ? :)

Naco je dobre nastavovat obidve zrkadla sucasne, ked na kazdom potrebujes iny sklon?

Podla mna tam mas v konektori prehodene kabliky.

Ja mam:

"L" - nastavujes lave zrkadlo

"R"- nastavujes prave zrkadlo

"0"- kludova poloha (mozno v tejto polohe sa daju nastavovat obidve sucasne, neviem, neskusal som ;) )

Tak mi to nedalo a dnes som tie zrkadla vyskusal.. a skoro ma prekotilo :kuk:

Dal som "L" a hybali sa zrkadla lave aj prave sucasne

Pri "R" sa hybalo iba prave. Takze tu wolowinu mam aj ja :blush:

Zrkadla som nastavoval iba raz, ked som do mojej octy nasadol prvy x a odvtedy ich mam nastavene. Ked som nastavoval. prepol som si "L" pozeral do laveho a nastavil. Potom som prepol "R" pozeral zase do praveho a to nastavil.

Pri nastavovani laveho som nepozeral ci sa mi hybe aj prave, ved to nedava logiku ;)

Preto som tu pisal, ze mne nastavuje "L" iba lave, az ked citam ze to mate viaceri tak... tak som dnes vyskusal a zistil ze som :blbec:

Preto sa vsetkym omluvam kol3 za moje mylne tvrdenie :worthy

:):doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

L - ovlada nastaveni obou zrcatek

R - nastavuje se pouze prave zrcatko

Tak tomu nerozumim :kuk:

Podla toho si nemozes samostatne nastavit lave zrkadlo hmmm...

To ako robis? Das "L" a sucasne ti nastavuje lave aj prave zrkadlo rovnako? Neni to wolowina ? :)

Naco je dobre nastavovat obidve zrkadla sucasne, ked na kazdom potrebujes iny sklon?

Podla mna tam mas v konektori prehodene kabliky.

Ja mam:

"L" - nastavujes lave zrkadlo

"R"- nastavujes prave zrkadlo

"0"- kludova poloha (mozno v tejto polohe sa daju nastavovat obidve sucasne, neviem, neskusal som ;) )

Tak mi to nedalo a dnes som tie zrkadla vyskusal.. a skoro ma prekotilo :kuk:

Dal som "L" a hybali sa zrkadla lave aj prave sucasne

Pri "R" sa hybalo iba prave. Takze tu wolowinu mam aj ja :blush:

Zrkadla som nastavoval iba raz, ked som do mojej octy nasadol prvy x a odvtedy ich mam nastavene. Ked som nastavoval. prepol som si "L" pozeral do laveho a nastavil. Potom som prepol "R" pozeral zase do praveho a to nastavil.

Pri nastavovani laveho som nepozeral ci sa mi hybe aj prave, ved to nedava logiku ;)

Preto som tu pisal, ze mne nastavuje "L" iba lave, az ked citam ze to mate viaceri tak... tak som dnes vyskusal a zistil ze som :blbec:

Preto sa vsetkym omluvam kol3 za moje mylne tvrdenie :worthy

:):doh

:palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Pánové mám také vyhříváni spětných zrcátek. Je to poloha s obrázkem- podobná vyhříváni zadního okna. A pří vyhříváni je potřeba mýt i zapnuté vyhřívání zadního okna??????

III. gen komfortu už nemá napojení na spínač výhřevu zad. okna, takže nejspíš nemusíš.

Jde to vyzkoušet jednoduše, dejchni na sklo, aby bylo pořádně opocené a měj zaplé to vyhřívání, nejlepší je to po ránu, kdy není tak teplo a po chvíli uvidíš, jak se začínají dělat tečky od výhřevu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 7 měsíců později...

Zdravím,

mám na vás takový dotaz. Včera jsem zjistil, že mi při zapnutém zapalování hřejou zrcátka, i když je vypínač na ohřev vypnutý. Zadní okno nehřeje, ale jenom hřejou ty zrcátka na cca 50% výkon. Když zapnu ten výhřev, tak to hřeje naplno. Je to normální nebo je někde chyba? Pokud by byl špatný ten vypínač (že by propouštěl část proudu), tak by muselo hřát i to zadní sklo ne? Díky za odpovědi.

Editováno: , autor: Konny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skús si pozrieť v ktorej polohe máš prepínač nastavenia spatbných zrkadiel na ľavých dverách. Nesmie byť v strednej polohe, nakoľko tam je výhrev. Buď ich máš v hornej alebo spodnej polohe. Vtedy nehrejú.

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám předface verzi, takže nemám joystik na ovládání zrcátek, ale takový kulatý plochý ovladač a tam se nedá ovládat zapínání a vypínání ohřevu zrcátek. U předfece modelu je to spojeno vyhřívání zrcátek a zadního okna v jednom tlačítku na palubce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže záhada samovolných vyhřívání zrcátek je vyřešena. Vytáhl jsem ten vypínač, rozpojil z konektoru pak znovu spojil a už to funguje tak jak má. Byl tedy špatný kontakt v tom konektoru. Muselo to tak blbnout už od koupě auta, ale všiml jsem si toho až teď. Předtím když jsem zapnul světla, tak nesvítilo podsvícení vypínače Č.1 (ani mě nenapadlo, že má svítit), teď už svítí a předtím po zapnutí zapalování svítila kontrolka vyhřívání Č.2 i když byl vypínač ve vypnutém stavu, teď už svítí, jen když ten vypínač zapnu. Takže vyhřívání už funguje tak jak má... ;)

post-8731-1223823432_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím, blíží se zima a tak jsem poprvé zapnul výhřev zrcátek abych taky viděl dozadu a né jen kus ledu po chvilce ale roztál led jen na pravém a levé zůstalo stejné-nevyhřívá, když jsem ho rozebral tak drátky přímo v zrcátku jsou OK. Víte o nějaké další možnosti? připomínám: pravé zrcátko vyhřívá. Auto bylo přes léto na domontování tempomatu což bylo jediné kdy se sahalo do elektriky není možné že borec něco zapomněl zpětně zapojit? :aggressive::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...