Přejít na obsah

overeni ujetych kilometru


homer

Doporučené příspěvky

Zjistit to jde,s příslušným vybavením,Hex kabelem verze 704 a výš. Funguje to ale a POUZE na motory Tdi,benzíny nikoliv. Udaj se bere z nezávislého počítadla přímo v řídící jednotce motoru. Včera jsem takto kontroloval jednoho Golfa,rok 2000,kamarád to koupil před rokem,prý dovoz z D a tehdy najeto asi 80Tis. Auto zachovalý,včera se mě málem složil,když na něho vyběhl tento ůdaj. Staženo 200Tis KM!!! Výbornej kup.

Jinak upravit by to mělo jít i v řj motoru,ale na to je potřeba dražší vybavení a ze zkušeností vím,že se to nedělá,většinou se to stahuje jen v budíkách,takže bych tomu výpisu z Vagu věřil.

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať hledám jak hledám, tak tady žádnej jinej topic s tímhle tématem nevidím. Podla obrázku co poslal Juke.box není nic moc patrného (nevím co to má za program). Mám k dispozici pouze VASila a takhle určitě nevypadá :huh: . Tak bych se chtěl zeptat jestli tady někdo zná celou cestu skz VASila až k těm konkrétním informacím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde pres diagnostiku zjistit poctive ujete kilometry nebo to jde taky nejak ubrat v ridici jednotce stejne jak na pocitadle? Chtel bych si to zjistit.Koupil jsem starsi octavii tak bych chtel mit jistotu.Diky.

Já to tady řešil..zjistil jsem si, kde bylo auto na posledy na STK...tam jsem si zavolal a nechal si zjistit, kolik tam tehdy bylo km..a sedelo to zhruba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim jaký stěhování, je to ten malej...velikost něco jako notebook a váha něco o kolo 10 kg....jó hochu technika jde dopředu :D . Mám ještě možnost pda se softem E4T--mělo by to být to samé jako VAS(o něco míň funkcí)......a víte teda aspoň někdo kde bych to v tom VASilovy přibližně hledat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať hledám jak hledám, tak tady žádnej jinej topic s tímhle tématem nevidím. Podla obrázku co poslal Juke.box není nic moc patrného (nevím co to má za program). Mám k dispozici pouze VASila a takhle určitě nevypadá :huh: . Tak bych se chtěl zeptat jestli tady někdo zná celou cestu skz VASila až k těm konkrétním informacím?

Psal jsem,že to je pořízený normálním kabelem s Vag 704 nebo 805. Podle mě je to i patrné z obrázku....... a pochybuju že to čímkoliv jiným pujde vyčíst.......

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...