Přejít na obsah

Blow off ventil na RSo


ZdenyRS

Doporučené příspěvky

jojo,mám ho v autě.. akorát já kupoval starší a občas neodfoukne a je pomalej.. když rychle řadíš,tak ani nestihne odfouknout..

rozebral jsem ho,namazal,ale žádná změna.. nevím jestli by se nedal sehnat lepší za ty peníze.. ale zase je pravda že zvuk má pěknej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo,mám ho v autě.. akorát já kupoval starší a občas neodfoukne a je pomalej.. když rychle řadíš,tak ani nestihne odfouknout..

rozebral jsem ho,namazal,ale žádná změna.. nevím jestli by se nedal sehnat lepší za ty peníze.. ale zase je pravda že zvuk má pěknej..

Super zvuk...přesně takhle to chci taky...Jak je to s instalací toho ventilu? nemáš nějakej návod k instalaci popř. nějaký fotky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,já jsem to dělal na rychlo a ne doma,takže jsem ani neměl pořádný nářadí ( ještě jsem to ani nepředělal- stydím se.. lol lol )

3649024~motorrs.jpg

- na obrázku vidíš,jak to mám v autě.. zelená je sériová hadice která vede do sériovýho blow-offu,tu jsem akorát natočil..

- červeně je vyznačená podtlaková hadička která ho ovládá a tu musíš dát delší

- ve žlutém kolečku je potřeba něčím zaslepit sání

- modře je vyznačeno místo,kde z kastle kouká kus 6mm závitu a na něj jsem si udělal držáček

sháním teď hadice nějaký vkusnější a který budou vypadat normálně.. dalo by se to udělat i z tý origo,ale já si sériový věci nechávám a nechci je kurvit.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...