Přejít na obsah

Zámek dveří


Viking

Doporučené příspěvky

Jednoduše-výsledný mechanický produkt toho co máš venku je jako šroubovák, který se otáčí o cca 90st doprava a doleva s definovaným středem. To zapadá do vlastního zámku, kde to ovládá-krom jiného- dva mikrospínače. Je-li středová poloha vlivem špatného mechanizmu nebo té vložky jinde než má, tak si zámek myslí -odemknout-zamknout-safe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec to byla vysypaná vložka, známý mi to znovu postavil a složil včetně výměny těch částí z opravné sady. Zámek sám nyní zamyká OK, ale centrál stále zlobí. :( Chvílemi fungoval úplně OK, potom zase vůbec. Když to zlobí zámkem u řidiče zamknu jen odpovídající dveře. Stává se, že i při odemčení neotevřu kufr. Dokonce se mi stalo, že jsem zamkl u spolujezdce a poté chtěl odemknout u řidiče. Zámek se odemkl jen u těch jedněch dveří a to tak, že zůstala blikat kontrolka safe. Může to stále být tou vložkou? Mohli jsme ji nějak špatně sestavit, či zpět nainstalovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začal bych uvolněním gumové průchodky mezi dveřmi a tam by jsi měl hned vidět zda jsou kablíky přelámané - opatrně je všechny zkontroluj a zkus s nimi mírně zahýbat, aby jsi viděl zda jsou O.K.. Pokud by tam bylo vše v pohodě, tak by to byl s nějvětší pravděpodobností mikro spínač zámku. To už je zde hafo x popsané a tak pohledej, návod najdeš!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tedy možná hloupá otázka - jak konkrétně poznám ten vadný kabel? Díval jsem se a zdá se mi to OK, ale je pravda, že před časem mi vypadával výškový reprák právě u řidiče, sundal jsem tu gumovou průchodku, trochu s tím zahýbal a už to nezlobilo...ten centrál ale blbnul už předtím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mám podobný problém, L.P. dveře bez centrálu. Při odemykání otočím doleva, dveře se odemknou, ale klíček se nevrátí do svislé polohy. Abych ho vytáhnul, musím s ním otočit. Samozřejmě to tam někde drhne. Při zamykání to nedělá a do svislé polohy se vrátí automaticky. Co mám vyměnit? Taky vašroubovat ty dva šroubky, povytáhnout vložku atd..

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravičko

Prosim poradte mi ak mate s tým niekto skusenost :)

včera som normalne zamkol a dnes idem k autu odomknut som odomkol ale naspat zamknut už nejde... do pravej polohy proste nejde potočit klucikom ... do lavej odomknut ide a do pravej zamknut už nie...

mate s tym  niekto skusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

ahoj prosím vás potřeboval bych poradit. na fabii se nám zaskel zámek zadních dveří a nemůžu ty dveře nijak otevřít zkoušel jsem mlátit kladivem do dveří jak sem četl rady,ale nehne se. na VAGu sem si ověřil,že jsou dveře v pozici SAFE. ten zámek ale asi bude po smrti i když má auto jen 30 tis sice 2003,ale začalo to blbnout před rokem vždy sem promazal táhla a začalo to fungovat,ale problém asi v motorku. už zháním pomalu novej zámek,ale nevím jak se k němu dostat ten plech se asi musí odvrtat co? dělám v servise přijímacího technika,ale děláme fiaty tak nevím jetsli mi to někdo zvládne vyměnit. četl jsem, že zámek by se musel vyštípat a pak povolí,ale se zavřenýma dveřma se vše bude dělat naprd:) ten elektzrošok zámku asi sám nezvládnu taky. prý se tam dá dostat nějak zezadu ke kabeláži,ale asi to nebudu ani zjišťovat. primárně nyní potřebuji oddělat ten plech a nezničit nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...