Přejít na obsah

"sparovani" klice dalka central


Galaxy64

Doporučené příspěvky

Ahoj, bud neumim hledat, nebo to tu neni, tak sorry.

Potrebuju na kamosove O1 2000 AKL prizpusobit dalkove ovladani v klici. Normalne to zvladam pres RJ komfortu, ale v jeho aute se nemuzu vubec pripojit na RJ. Ostatni jednotky komunikuji.

Dotaz tedy zni: Ma tohle auto vubec nejakou komfortku, kdyz ma dalkovy origo central, ale zadna okna nejsou v elektrice?

Klicek je to takovy obyc. nesklopny s tlacitky otevrit zavrit. Pokud tam komfortka je, proc se na ni nemuzu pripojit ani po odpojeni, zapojeni baterie? Pokud tam komfortka neni, jak se to teda dela? Zamky ma zaslepene, jen pro uplnost.

Klic normalne fungoval a situace nastala az po vymene baterky v DO. Ma jeste druhy funkcni klic, ale rad by aby fungovaly oba.

Diky predem za jakekoli postrehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj, mám stejný problém, hledal jsem, jak to vyřešit, ale nedaří se mi....díky zaslepeným zámkům to standardní cestou nejde udělat. Odpověď 35 centrální zamykání jsem nepochopil...poradíte?Díky

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám stejný problém, hledal jsem, jak to vyřešit, ale nedaří se mi....díky zaslepeným zámkům to standardní cestou nejde udělat. Odpověď 35 centrální zamykání jsem nepochopil...poradíte?Díky

Aj zamok na kufri mas zaslepeny???? D.O. sa da nakodovat aj cez zamok na 5.dvere-kufor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, zaslepené jsou všechny zámky.....tedy včetně kufru....auto jsem už takhle koupil. Nejlepší by tedy asi bylo alespoň ten zámek v kufru zbavit záslepky, aby bylo možné klíče spárovat bez nutnosti navštívit servis.

Ziadnu zaslepku nemusis demontovat!!!! Ani na dverach a ani na kufri. Sparovat D.O. sa da aj cez ovladaci panel-tlacitka na vodicovych dverach. Nakodujem to za 1 minutu hoc kde na parkoviskua nemusim ist ani do Servisu a ani hladat niekoho s kablom KKL . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ziadnu zaslepku nemusis demontovat!!!! Ani na dverach a ani na kufri. Sparovat D.O. sa da aj cez ovladaci panel-tlacitka na vodicovych dverach. Nakodujem to za 1 minutu hoc kde na parkoviskua nemusim ist ani do Servisu a ani hladat niekoho s kablom KKL . :)

a poradíš jak ? kabel kkl mi sice přišel včera domů ale na zaneřáděném notebooku dcery se mi nepodařilo rozchodit vag-com..nejsem novic..it mě živí..někde se buď něco pere s něčím a nebo je kabel vadný..dožeším..jestli je řešení bez kabelu tak bych chtěl vědět jaké..případně mi to přijď do prahy na žižkov ukázat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JURAS: :palec2: NECITUJ PREDOSLE PRISPEVKY!!! :feve:

LINK: http://forum.skodahome.cz/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

Navod som ti pisal vyssie ako nakodujes kluc-D.O. ked mas zaslepene vsetky zamky na aute!!! :)

Prid do BRATISLAVY-SK a ukazem ti to kodovanie kluca. ;)

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...

Mohu se zeptat když je odkaz už nefunkční jak nakodovat klíč na do když nemám klíč od dveří? Mám na autě dva zámky klíč ne. Mám dvě dálky v jedné došla baterie, baterie nová nefunguje žádný návod. Ovládání zamykání u řidiče jde. Na dalkach je klíč od kastliku a od spinacky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...