Přejít na obsah

Nestartuje


...GeOrGe...

Doporučené příspěvky

no je to možné, jak se relátko zahřeje že začne haprovat. Já to tak také měl, studené startovalo pokaždé, ale běda jak jsem někde jel a zastavil, občas jsem to na beneli nenatočil ani kdybych se rozkrájel :kol-32:. Musel jsem přepnout na LPG a frčel jsem dál :scooter:. Díky tomu se i lépe závada hledala, páč se tím eliminovalo hodně možností. Tak nechť slouží a pokud to už nezahapruje, nezapomeň si koupit nové a to dej na čerpadlo a to vyměněné zpět. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

tak pardon jeste to tu neznam jak to tu chodi ale potrebuju se tedy znova zeptat nestartuje mi felina pokazde kdyz ji zhasnu a chci ji po chvili nastartovat tak nemam sanci musim vzdy pockat aspon 30 min aby mi zas chytla a za jizdy motor skace a dela zvuky jak studenej diesel nebo traktor a herozne zere a take jsem zjistil ze primo pod rucni brzdou pri delsi jizde zacina hrozne varit jako myslim pod ruckou u toho plastu je to strasne varici nevim co stim dekuju vsem moc moc za jakou koliv radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak je benzín natlakovaný, tak motorček čerpadla nemá točiť. Takže problém nemusí (ale môže) súvisieť s palivovým čerpadlom.

Ak neštartuje teplý motor, tak to môže súvisieť s nejakým snímačom. Odporúčal by som skontrolovať všetky snímače (hlavne snímač teploty chladiacej kvapaliny a teploty a tlaku nasávaného vzduchu) a tiež skontrolovať všetky kontakty na konektoroch snímačov.

Niečo by mohol prezradiť aj VAG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

muzu se zeptat panove mam podobny problem a skousel jsem vymenit realtka a nic po nejaky dobe co mi to taky takhle blblo jsem vyjel z autem a najednou mi auto vytahlo maximalne 2800 otacek a nic vic kdyz jsem ho zaparkoval a pak ho chtel znovu nastartovat tak uz nic od te doby a to uz jsem vymenil svicky snimac otacek vse mozne a stale nic ale prisel jsem na to ze kdyz vyndam pojistku na cerpadlo tak auto naskoci ale okamzite chcipne ale kdyz tam tu pojistku dam tak ani nenaskoci jen toci takze nevim co stim jako by mi to chytalo jen na zbytkovej benzin prosim muzete mi nekdo poradi ????? dekuju mam take skodu felici 1.3 mpi dekuju

Editováno: , autor: xxfila
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

cawte felcia rocnik 2000 1,3lx i benzin

ked nastartujem tak chvilku ide ale ked sa za chvilu zohreje tak skape a njjde nastartovat ale ked ju necham vichladnut tak ide a zas robi to iste ked nedo mal taky problem tak prosim pored temi lebo ja som uz stoho auta hotovi furt sa neco kazi a ked to oprevim tak sa pokazi dalsie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtělo by to po tom skapání ohřátýho motoru IHNED vyndat svíce a podívat se na ně - jestli budou mokrý od benzínu, tak je to skoro tutově to čidlo - ŘJ si myslí, že motor je pořád studený a rve tam benzín jak vidle do psa, což znamená ža ten motor vlastně uchlastá... Může to ale dělat i "váha" vzduchu - ten samý problém, pokud si ŘJ myslí, že je venku velká zima, uleje svíce velkou dávkou... Chtělo by to vyčistit všecky konektory a zkontrolovat tyhlety snímače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pokud kontrolka dobíjení svítí jen po dobu mezi vypnutím klíčku a skutečným zastavením motoru, není to na závadu - jen to znamená, že se vypnulo buzení alternátoru z baterie a dobíhající motor už nemá dost otáček na udržení altíku v činnosti v "samobudicím" režimu. Pokud ta kontrolka nezůstane svítit déle jak zhruba sekundu, je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud kontrolka dobíjení svítí jen po dobu mezi vypnutím klíčku a skutečným zastavením motoru, není to na závadu - jen to znamená, že se vypnulo buzení alternátoru z baterie a dobíhající motor už nemá dost otáček na udržení altíku v činnosti v "samobudicím" režimu. Pokud ta kontrolka nezůstane svítit déle jak zhruba sekundu, je to OK.

Dobře děkuji moc dělal jjsem včera celý nový mustek tak jsem si nebil jistý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cawte felcia rocnik 2000 1,3lx i benzin

ked nastartujem tak chvilku ide ale ked sa za chvilu zohreje tak skape a njjde nastartovat ale ked ju necham vichladnut tak ide a zas robi to iste ked nedo mal taky problem tak prosim pored temi lebo ja som uz stoho auta hotovi furt sa neco kazi a ked to oprevim tak sa pokazi dalsie

Zkus vyměnit svíčky

Editováno: , autor: zdeněk sládek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

1) zanesený nebo vadný snímač otáček motoru - na skříni spojky nad setrvačníkem - vyndat čidlo, očistit od kovových pilin, zkusit, případně vyměnit snímač.

2) chyba imobilizéru, nejčasteji vypadlá tyčka z klíču - najít, vsadit zpět, zkusit druhý klíček

Pro další rady je potřeba víc informací, jako jestli svíčky pálí, jde tam benzín atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

imobilizér záleží na roku výroby. Po otočení klíčkem by mělo čerpadlo zavrčet, takže začal bych tam. Prověřit zda jde do něj šťáva, pokud ne tak prověřit relé. Pokud ano, prověřit jak vypadá čerpadlo jako takové, sítka na něm atd. Samo bych asi vytáhl ven benzín co je v nádrži a dal nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zdravím Vás. Potřeboval bych poradil. Během normální jízdy jsem přeřadil, sešlápl plyn a nic. Žádný výkon, felicie začala pouze zpomalovat, až chcípla. Byl kopeček, tak jsem dal za dva a také nic, sešlápnutý plyn na podlaze a nic. Chtěl jsem jí zkusit na točit a nic. Normálně točí, ale nenastartuje. Svíčky jsou měněné cca před 3 týdny. Zkoušeli jsme felinu i roztáhnou, ale nic. Sešlápnutý plyn a nic se neděje. V nádrži 3/4 benzínu. Nevíte prosím co s tím? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...