Přejít na obsah

problém se startováním 1.9sdi


Doporučené příspěvky

Poslední měsíc mám problém se startováním někdy to chytne hned,někdy musím točit dlouho. V servise kontrolo valy jestli nepadá nafta a vše v pořádku. Vag taky žádná chyba. Děla to jak při studené tak teplém motoru. Dík za rady!

Editováno: , autor: colins
opraveny nadpis -strtovani
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

A startér se ti točí nebo je jakoby na umření? pokud začne točit hezky a pak pomalu umírá tak máš špatnou baterku .. je třeba zkontroloval Alternátor zda dobře dobíjí .. měl jsem to na svojem Altik mi nedobíjel musel jsem nechat vyměnit cívky a je to vpohodě .. nabít baterku a šlape zase jako nový .. ale může to být spousta věcí .. tohle je jedna z nich .. nebo přidřený startér by to mohl být .. ale to by ti časem vybíjel baterku i kdyby altik byl v pořádku .. takže by se obě věci motali v konečné fázi kolem baterky .. hodně štěstí :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A startér se ti točí nebo je jakoby na umření? pokud začne točit hezky a pak pomalu umírá tak máš špatnou baterku .. je třeba zkontroloval Alternátor zda dobře dobíjí .. měl jsem to na svojem Altik mi nedobíjel musel jsem nechat vyměnit cívky a je to vpohodě .. nabít baterku a šlape zase jako nový .. ale může to být spousta věcí .. tohle je jedna z nich .. nebo přidřený startér by to mohl být .. ale to by ti časem vybíjel baterku i kdyby altik byl v pořádku .. takže by se obě věci motali v konečné fázi kolem baterky .. hodně štěstí :palec2:

tys dělal rádce šalamounovi ne??? mě SDI v zimě sotva otočilo motorem ale chytlo ........ nejvštší průser dělá to, když se vymění palivovej filt do 400 kč ... když se podíváš na přírubu co vede do filtru jako přepad, tak levný filtry mají tu díru oválnou.... já sem vzal tenkou trubičku, filt z golfa II dal ho tam a přepadový trubky jsem spojil tou trubičkou a v pohodě to jelo..... zkus toto na 90% to dělá ten filtr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...