Jump to content
Sign in to follow this  
klouzek

problém se startováním 1.9sdi

Recommended Posts

Poslední měsíc mám problém se startováním někdy to chytne hned,někdy musím točit dlouho. V servise kontrolo valy jestli nepadá nafta a vše v pořádku. Vag taky žádná chyba. Děla to jak při studené tak teplém motoru. Dík za rady!

Edited by colins
opraveny nadpis -strtovani

Nevím! Párkrát se mi stalo že po nastartování se rozblikala kontrolka teploty vody ale po opětovném nastartování zhasla!

Zhavičky jsou zkontrolovaný jsou OK! Palivový filtr je vyměněn! Celý systém vedení nafty je zkontrolován! Přesto si to startuje jak chce!

A startér se ti točí nebo je jakoby na umření? pokud začne točit hezky a pak pomalu umírá tak máš špatnou baterku .. je třeba zkontroloval Alternátor zda dobře dobíjí .. měl jsem to na svojem Altik mi nedobíjel musel jsem nechat vyměnit cívky a je to vpohodě .. nabít baterku a šlape zase jako nový .. ale může to být spousta věcí .. tohle je jedna z nich .. nebo přidřený startér by to mohl být .. ale to by ti časem vybíjel baterku i kdyby altik byl v pořádku .. takže by se obě věci motali v konečné fázi kolem baterky .. hodně štěstí :palec2:

A startér se ti točí nebo je jakoby na umření? pokud začne točit hezky a pak pomalu umírá tak máš špatnou baterku .. je třeba zkontroloval Alternátor zda dobře dobíjí .. měl jsem to na svojem Altik mi nedobíjel musel jsem nechat vyměnit cívky a je to vpohodě .. nabít baterku a šlape zase jako nový .. ale může to být spousta věcí .. tohle je jedna z nich .. nebo přidřený startér by to mohl být .. ale to by ti časem vybíjel baterku i kdyby altik byl v pořádku .. takže by se obě věci motali v konečné fázi kolem baterky .. hodně štěstí :palec2:

tys dělal rádce šalamounovi ne??? mě SDI v zimě sotva otočilo motorem ale chytlo ........ nejvštší průser dělá to, když se vymění palivovej filt do 400 kč ... když se podíváš na přírubu co vede do filtru jako přepad, tak levný filtry mají tu díru oválnou.... já sem vzal tenkou trubičku, filt z golfa II dal ho tam a přepadový trubky jsem spojil tou trubičkou a v pohodě to jelo..... zkus toto na 90% to dělá ten filtr