Přejít na obsah

Jaky sportovni podvozek a na kolik vyjde?


Luke288

Doporučené příspěvky

a kterej myslíš, že mám já? ;)

Luke to byla reakce na muj prispevek nize ?

jsem dneska jeste jednou koukal na web skodovky do prislusenstvi na ten sportovni podvozek a zarazilo me tam ze pisou

- nedoporučuje se v kombinaci se sériovým sportovním podvozkem

co to jako je? takze kdyz mam seriovej tak je tam neco jineho ? A kdyz bych zkombinoval tyhle dva tak je to jeste niz nebo to tam nejde nacpat?

Jesli jo tak ja nevim, mas dokupovanej z prislusenstvi nebo mas auto s tim objednane ? Podle toho popisu to vypada ze je mezi nimi rozdil. Proto to resim, me uz prislo auto snizene.

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem dnaska jeste jednou koukal na web skodovky do prislusenstvi na ten sportovni podvozek a zarazilo me tam ze pisou

- nedoporučuje se v kombinaci se sériovým sportovním podvozkem

co to jako je? takze kdyz mam seriovej tak je tam neco jineho ? A kdyz bych zkombinoval tyhle dva tak je to jeste niz nebo to tam nejde nacpat?

Ja si myslim, ze to mysli tak, ze se nedoporucuje cpat na RSku, ta by mela mit ,,seriovy sportovni podvozek"

Zkousim ted na netu hledat ty podvozky od skody. Jinak jak jsem koukal do ETKY, tak jsem z toho uplny magor, je tam tolik pruzin pro vozidla se snizenym podvozkem a maji ruzne barvy, tak nevim jestli se lisi jen tema barvama nebo co, nevite nedko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenhle postup nechápu. OII není auto za pár desítek tisíc, kde by se nevyplatilo připlatit za kvalitní, vyzkoušenej podvozek, kterej je přesně navrženej a spočítanej. lidi co dávali jenom pružiny (nikoliv na OII) říkali, že oproti kombinaci s tlumičema je podvozek zbytečně tvrdej a poskakuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...