Přejít na obsah

Koncovka výfuku na O1


kasilek

Doporučené příspěvky

Navštívil jsem kovošrot a prodejnu s autodíly, kde jsem koupil kousek trubky a za pár peněz jsem si pořídil dvouplášťovou koncovku výfuku na Octavii, za kterou chtějí ve Škodovce cca 2500,-Kč. Mě vyšla na cca 400,-Kč + nějaká ta hodinka práce. Nechtěl jsem řezat do nárazníku, protože to by manželka nepřežila , tak jsem koncovku vyvedl pod nárazník. Jak se to komu líbí nechám na Vašem posouzení. Motor 1,9 TDI

koncovka_v_fuku.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navštívil jsem kovošrot a prodejnu s autodíly, kde jsem koupil kousek trubky a za pár peněz jsem si pořídil dvouplášťovou koncovku výfuku na Octavii, za kterou chtějí ve Škodovce cca 2500,-Kč. Mě vyšla na cca 400,-Kč + nějaká ta hodinka práce. Nechtěl jsem řezat do nárazníku, protože to by manželka nepřežila , tak jsem koncovku vyvedl pod nárazník. Jak se to komu líbí nechám na Vašem posouzení. Motor 1,9 TDI

Ta koncovka vypada dobre (akorat me se moc nelibi, kdyz jsou pod naraznikama, ale to je jenom otazka meho vkusu) akorat me zajima, mas ji tam jako "fake" ? protoze pises, ze jsi nerezal puvodni, do zeme stocene. Taky jsem premyslel o koncovce, ze by ji jednoduse jenom pripevnil a nechal ji jenom jako okrasu a puvodni nechal stocene a nerezal je, akorat nevim, jak by vypadal vysledek.

Prave proto se mi libi ty koncovky s tou dirou dodelanou pro odvod splodin, co dela(la) ta firma viz nahore co jsem postnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta koncovka vypada dobre (akorat me se moc nelibi, kdyz jsou pod naraznikama, ale to je jenom otazka meho vkusu) akorat me zajima, mas ji tam jako "fake" ? protoze pises, ze jsi nerezal puvodni, do zeme stocene. Taky jsem premyslel o koncovce, ze by ji jednoduse jenom pripevnil a nechal ji jenom jako okrasu a puvodni nechal stocene a nerezal je, akorat nevim, jak by vypadal vysledek.

Prave proto se mi libi ty koncovky s tou dirou dodelanou pro odvod splodin, co dela(la) ta firma viz nahore co jsem postnul.

no koncovka pod naraznikem se me teda osobne nelibi ...ja sem ju aspon trosku zapustil. vsak to neni problem tam navarit nakou koncovku ne ? teda pokud to mas kde navarit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych zase nerad, protoze vystrcena koncovka neni muj salek kavy. Pokud se mi nepodari sehnat od firmy co jsem uz psal koncovku s dirou pro odvod splodin, pak to budu resit bud RS orig. (pokud bude jeste k sehnani :) ) a nebo sezenu jinou "okrasnou" koncovku a pak holt budu casteji umyvat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...