Přejít na obsah

Přídavná dálková světla O I


Jirka71

Doporučené příspěvky

Zkušenější prosím o radu. Mám OI ( 97)a chtěl bych namontit pod tahokovovou masku dvě přídavná dálk. světla ( 2x H3), ale jak to zmáknout elektricky? Je volný nějaký vypínač, kontrolka... Odkud vzít napětí...V tom plavu. Poraď te mě jak co nejjednodušeji. Moc děkuji!

V sobotu bych to chtěl zrealizovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam pre teba len zopar tipov:1.ovladanie pomocou spinaca nad radiom.

2.spinac nesmie zapinat svetla napriamo, ale cez rele.

3.napetie do spinaca prived od poistky dialk.svetiel( mas istotu,ze svetla budu svietit len s povodnymi dialkovymi)

4.napetie mozes zobrat z poist.panelu na akumulatore(myslim napetie, ktore pojde primo do svetiel cez ovladacie rele)

-bud sa napojis na vetvu s primeranou poistkou, alebo pouzijes externy "FUSE BOX"

-vsetko je len moja uvaha, ktora popisuje zapojenie v teoretickej rovine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze tam klidne bejt muzou, za masku si muzes dat uplne cokoliv (kdyz se budou ptat, reknes ze sou na ozdobu) a pokud je budes mit na vypinac tak do toho nikomu nic neni (kdyz te nechytej ze s nima na silnici svitis). Muzes rict ze to pouzivas treba kdyz s tim jezdis po poli :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky světla za maskou a tento týden jsem byl na STK a nebyl s tím žádný problém. Jen jde o to, aby to nebylo přesvícené, což u jednoho páru světel na víc myslím nehrozí. Jinak už jste viděli nové policejní oktávky? Ty mají modré majáčky taky pěkně umístěné za maskou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...
  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...