Přejít na obsah

Spoluzacky, kamaradky, kolegyne...


superfatty

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

A teď něco extra, Petra a Eva.

Kdysi nafotily sérii pro jeden zahraniční časopis - s podmínkou, že u nás to nikdy nevyjde. Bohužel někdo nedodržel smlouvu a vyšlo to i u nás. Holky tehdy studovaly 5. ročník na VA v Brně a málem je vyšoupli ze školy, Štefka tehdy mluvil na Primě ve zprávách, že je okamžitě propouští z armády, pár týdnů před státnicema...

Ale pohádka měla šťastný konec - (téměř) všichni z generálního štábu si onen časopis zakoupili, takže byl v celých Dejvicích vyprodaný během dvou dnů, holky si prohlédli a rozhodli, že by jich byla škoda, takže v armádě zůstaly a jedna dokonce přímo na GŠ :-D Hádejte která :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Re: minule:))

Spolužačky to byly před rokem a škola byla v Hájích. Obličej nedám :p bo bych nechtěl aby se to příťule nebo spolužačka dozvěděla.

Bohužel žádnou jsem z nich nepřefikl :prc: a že bych rád protože její třída se opravdu povedla :prc: . Dobrá podívaná byla maturák do tý školy chodily většinou jen holky.

Jinak já chodil na průmyslovku a tam byly jen spolužáci jen jednou jsem měl spolužačku a to byla hnusná morgoška.

Tady menší přídavek.

post-873-1180960337_thumb.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Sákryš, no nevím jak by vyváděla, kdyby věděla, že je tady hlavní aktérkou. :D Ale na druhovou stranu, třeba by se jí to zalíbilo.

Myslim, ze by si zaslouzila cestne clenstvi v klubu se vsemi vyhodami a ubytovanim zdarma na vsech besidkach....co Vitto? :)

Ale jelikož jí znám nejlépe já, bydlela by u mě, resp. poblíž mě :p

To nerikej nahlas / nepis verejne ... ;)

Bych s ní nic nechtěl mít, ale nenechám jí napospas členům tohohle fóra :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sákryš, no nevím jak by vyváděla, kdyby věděla, že je tady hlavní aktérkou. :D Ale na druhovou stranu, třeba by se jí to zalíbilo.

Myslim, ze by si zaslouzila cestne clenstvi v klubu se vsemi vyhodami a ubytovanim zdarma na vsech besidkach....co Vitto? :)

Sohlas a mohla by vzít i nějaké kamarádky podobných zájmů. :palec2::p

A Vitto mlčí, asi je teď bit doma on :smich:

uctěme památku vittova připojení na net, asi bylo ucvaknuto :smich:

volaní účastník už nebude připojen :kol-95::rip:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...