Přejít na obsah

Light assistant


ViktorMPI

Doporučené příspěvky

Sklo je puvodni z vyroby. Nikdy nemeneno!! pouze destovy senzor se menil a od te doby funguje, jako ten vadny. Tzn. Nekdy behem dne zhasnul nekdy ne a to bylo slunicko a jasno. Stacilo nekde po par km zastavit zajit do obchodu a svitilo denni sviceni a jindy hl. Svetlomety. Dela si to co chce. Reklamaci budu resit, pokud to zrovna nebude fungovat:-((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já mam podobnej problém, dešťák i lightassist dodělávanej, funguje to jak má, jen se občas stane, že zapnu zapalování a světla svítěj furt bez ohledu na to jestli je světlo nebo tma. Vypnutí zapalování nepomáhá, jediný co to vyřeší je cvaknout přepínačem světel na 0 a hned zpět na AUTO. Světla zůstanou zhasnutý a tak to zas nějakou dobu funguje, než po zapnutí zapalování opět zůstanou svítit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Jeste prosim oziveni precetl jsem to cele jenom dotaz takze kdyz mam o2 face rv 5/2010 a chci udelat light assist takze mi staci jenom dotahnout jeden kabel z vypinace do jednotky a nakodovat ? Destovej senzor ma origo z vyroby

Pak jsem koukal ze nekdo daval fotku ty jednotky a tam ten chybel takze se to musi rozebrat a dopajet tam kabel ?

Nebo se delali vic verzi destaku se svetelnym a bez ? Tady ten na kazdej strane 1 bilou tecku to by mohl bejt svetelnej ne ? Nebo nejakou fotku na porovnani ?

Editováno: , autor: roubic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Pak jsem koukal ze nekdo daval fotku ty jednotky a tam ten chybel takze se to musi rozebrat a dopajet tam kabel ?

Nebo se delali vic verzi destaku se svetelnym a bez ? Tady ten na kazdej strane 1 bilou tecku to by mohl bejt svetelnej ne ? Nebo nejakou fotku na porovnani ?

 

Všechny typy dešťových senzorů na O2 v sobě maj i světelnej senzor.

Ani se nemusí nic pájet, jen koupíš kus drátu (pokud ho tam už nemáš jako Wittmann), dva piny, nakrimpuješ, nastrkáš to do konektorů a nakóduješ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E0181AB8E05BF1C040080080110081E4427900AE526D856C5C0540000040

Octavia fl 2010

Prosim vas dokazali by jste mi udelat kod na ten svetelnej ? A zaroven ch/lv ? Corner a ma to denni v mlhovkach vedle tak aby to stim pracovalo ? Lcode se semnou dneska nebavi dekuji

Editováno: , autor: roubic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahojte,

Mám OII 2008, budem meniť čelné ale kolega mi doniesol okno so senzorom dažďa + svetelný a keďže mám už dlhšiu dobu aj samostmievacie zrkadlo, chcel by som to zbuchnúť do hromady....ale s elektrikou nie som moc kamarát tak sa pýtam či by to vedel niekto namontovať a zapojiť.

Dík

Editováno: , autor: Doctor01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím, pročetl jsem mnoho témat a není mi jasné kódování pro automatické rozsvěcování světel při poklesu intezity světla. Na O2 rv. 2012 jsem vyměnil původní vypínač za 4-polohový, samostmívací zrcátko mám z výroby a ve svazku vodičů vedených k vypínači jsou všechny kabely. Pochopil jsem, že přes VAG bych měl light assist zprovoznit, ale postup jsem nenašel. Byl by někdo ochotný mi poradit co konkrétně nastavit? Díky

Editováno: , autor: Daniel36
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...