Přejít na obsah

LED diody místo klasiky


dr.snacek

Doporučené příspěvky

ja mel tyhle http://www.xenony.cz/originalni-dily/led-d...ouvlaknova.html , ve svitivosti nebyl az takovy rozdil (svitily o neco mene a svetlo bylo pres lampu zabarvene vice do oranzova), ale mel jsem je v brzdovkach a po chvili mi to zacalo hlasit ze je spatny brzdovy spinac. (musel by se tam dat zrejme nejaky odpor) tak jsem tam dal z5 zarovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Zádrhel ,

mám od roberta komplet ( parkovacky , stropni lampicka 3x , kurf )

vsimnul sem si tak po 3 mesicich jezdeni ze ledka v kufru sviti imrvere i kdyz auto zamknu sviti letka porad, nevim jsetli to neni jako u stropni ze zhasne treba po chvilce , to netusim. Takze sem ji prohodil zpatky na obyc zarovku - neresil jste nekdo tento problem??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Zdravím všechny. V poslední době vidím čím dál tím více Roomsterů, kterým nesvítí ty koncové "céčka" celé. Někomu třeba jenom spodní část, jinému spodní i prostřední atd. Kolik tam vlastně je žárovek v jednom světle ? Tři ? Šest žárovek na dvě koncové světla se mi zdá trochu moc. Jaký mají odběr ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mohli by ste mi poradit kupil som si tie led diody namiesto parkovacich svetiel ich chcem dat do fabie a mam taky problem ze nemozem sa dostat a vytiahnut tie stare parkovacky hmm su v takom tunele pristup je velmi zly ako sa to da odtial dostat?Na starej fabie mi to slo bez problemov a v tejto novej mam problem aj ked taham za kable nechce to ist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

máte někdo foto led diod v parkovačkách,nebo našel se tu už někdo,kdo dal u FII ledky do denního svícení?Za 14 dni budu mít FII facelift a chtěl bych to koupit,než ji budu mit doma.

A ještě jeden dotaz,FII facelift sportline má už bílé podsvícení budíků?

Editováno: , autor: nooeell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...