Přejít na obsah

LED diody místo klasiky


dr.snacek

Doporučené příspěvky

musim říct , že to je teda pecka jak to svítí, hned si to taky objednám, budu to mít daleko za míň mladá má elektro :-) a od stualarmu odebiraji. jen bych potreboval vedet ten nazev :-) jinak to máš hodně dobréé :-)

Maverick: nooeell psal , že bude mít sportline myslím, tudiz maxidot bude mít v základu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, u Fabie se žárovky denního svícení nehlídají, takže toho se člověk bát nemusí.

Jinak výměna je super, je dokonce popsaná i v návodu, což jsem zjistil až potom, co jsem žárovky měnil přes oddělaný podběh u kola... samozřejmě se dá jednoduše vyndat celé světlo zepředu a člověk se ani neušpiní. :D Tak pro příště no... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele je to právě úplně jednoduchý, ale ještě jsem to nezkoušel. Ale byl jsem blízko, pak jsem se na to vykašlal a vzal to podběhem, protože jsem netušil že to tak jde. Takže - vedle mlhovky je žebrování, které se dá vyndat, to vyndáš a pod ním je ze strany mlhovky páčka, kterou zmáčkneš a celou mlhovku vytáhneš k sobě ven a máš to vše přímo před sebou. :) A nemusíš u toho ležet ve špíně jako já a mít odrápaný ruce od plastů. :D

EDIT: Pro usnadnění přidávám stránky z návodu. :)

post-868-0-22447500-1309339844_thumb.jpg

post-868-0-09811700-1309339850_thumb.jpg

Editováno: , autor: samurai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpoledne budu zkoušet tyhle http://www.stualarm.cz/produkt/95212-led-zarovka-12v-s-patici-t10-13led/3smd/

mladá je má na skladě na krámě, třeba to bude dostačujicí, jinak jak to vyndám? nejsem bohužel doma a nemám ten návod u sebe:-) podběh teda sundávat nechci :D potřebuju jen odzkoušet svítivost

To jsem zvědav jak budou svítit,když budou ok tak jdu do nich taky.Konečně si jdu dnes pro auto,tak se nemůžu dočkat :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...