Jump to content
dr.snacek

LED diody místo klasiky

Recommended Posts

Tak jsem dnes ráno skusil tu led ve spátečce a moc mě nanatchla svítí to přibližně stejněn jak žárovka, akorát je to světlo bělejší.

Edited by voltys

Tak jsem dal ledky do lampiček.

1x vpředu http://aukro.cz/sufitka-1-5w-high-power-led-3-generace-42mm-12v-i2045392643.html

2x vzadu http://aukro.cz/sufitka-1-5w-high-power-led-3-generace-36mm-12v-i2053246635.html

2x čtecí vpředu http://aukro.cz/led-zarovka-t10-5x-smd-3-chip-24v-pozicni-bila-i2059920590.html samozřejmě 12v

Svítí to fakt brutálně možná až moc :kol-47:

Foto z mobilu ale aspoň pro inspiraci, ve skutečnosti to svítí víc ale co bych chtěl z mobilu. Foceno za tmy.

Někdy musim vzít foťák a nafotit pořádně.

post-58936-0-65036900-1326726962_thumb.j

To jsem taky řešil, prosvětlovaly mi ty ve čtecích lampičkách původně jsem koupil http://aukro.cz/led-zarovka-t10-keramicka-patice-12v-bila-pozicni-i2045392575.html

ty prosvětlovaly tak jsem je vyměnil za http://aukro.cz/led-zarovka-t10-5x-smd-3-chip-24v-pozicni-bila-i2059920590.html samozřejmě12v

který mají větší watáž.

Co jsem vypozoroval tak ledka co má více jak 1,5W neprosvětluje.

Tato kombinace co mám je super a nic při vypnutí neprosvětluje.

voltys: byl jsi spokojen s obchodem na aukru co jsi koupil ty diody.Chystám se,že bych je taky koupil.Přišly poštou v pohodě.Dík za info ....

Odesláno z mého Dell Streak pomocí Tapatalk

voltys: a ještě se zeptám,ty diody do čtecích lampiček jsi koupil 24V??? Nevadí to?Nebo jsi koupil 12V?

voltys: a ještě se zeptám,ty diody do čtecích lampiček jsi koupil 24V??? Nevadí to?Nebo jsi koupil 12V?

Somozřejmě 12V nenašlel jsem odkaz na 12V.

voltys: byl jsi spokojen s obchodem na aukru co jsi koupil ty diody.Chystám se,že bych je taky koupil.Přišly poštou v pohodě.Dík za info ....

Maximálně spokoje s uživatelem rafservis rychlost,komunikace, vše jak má být nebyl problém i s výměnou, pečlivě baleno do krabičky, faktura.

Jejich web www.rafservis.net

voltys: díky za info,dneska to pořádně okouknu a objednám .... hlavně že nic neprosvětluje,měl jsem nějaké a dělalo mi to problém .... takže jdu do toho ....

Ahoj,můžu vás někoho poprosit chci si přepinovat kabely u denního svícení (Fabia facelift) chci si tam dát ledky,ale nechce se mi kabely stříhat hlavně kvůli záruce.

Šlo by vyfotit přímo ten pinovač na to denní svícení jak vypadá jestli někdo máte možnost.

Předem děkuji.

Edited by Mišule

Kabely nestříhat. Dám ti tajnou radu, jak vyřešit pinovač - vezmi si kancelářskou sponku a kleště - udělej šmik a vznikne ti takové malé U - to jen strčíš do konektoru a z druhé strany vytáhneš kabely. A hlavně nezapomeň na plastovou pojistku ze strany, jinak to budeš rvát a nic.

A nebo jestli si na to nevěříš, tak ti to přepinuju. :)

Auto je ještě zazimovaný,ale chci si ho trochu upravit na létní sezónu.Už jsem vyměnil projektorový žárovky za tungsram +90% mega light.Teď se právě chystám na denní svícení.Než vyjedu tak do tý doby to snad zvládnu,ale děkuju moc za pomoc. :kol-47:

Edited by Mišule

Mám ještě jednu prosbu ohledně denního svícení.Když si vyměním původní světla v denním svícení za ledky nemůžu mít potom problém při silniční kontrole s naší policií.Promiňte mi jsem laik moc zákonům nehovím snad by neměl být problém ne.

Ten název led osvětlení je:

LED žárovka 12V s paticí BA 15s bílá, 28LED/3SMD

Ta LED-žárovka by musela mít evropskou homologaci a garantovanou stejnou "všesměrovou" svítivost jakou má původně instalovaná žárovka - předpokládám že tam patří 12V/21W jako do blinkrů. Pak by problém být neměl - jinak bacha na PaCha(y), už jim bylo odsouhlaseno, že když se jim něco při kontrole na silnici technicky nebude zdát košer, můžou takové vozidlo okamžitě poslat na STK a pokud neprojdete, jste na fleku bez papírů od auta = záívada na světlech je kategorie C "bránící bezpečnému provozu"...

Jak píše Ekkar, když narazíš na pitomce, tak Ti může dělat pakárnu, zatím jsem žádný s paticí Ba15 homologovaný neviděl, ale na druhou stranu , si můžeš závadu opravit na místě, ty žárovky jsou vyměněný do minuty..... a za rohem si je dáš z5 :kol-47:

Když budou vysazený proti Fábiím.

No řeknu to takhle vloni mě při silniční kontrole policisté už nevěděli co by zkontrolovaly ,tak ten jeden povídá že se mi ještě podívá na technickou.Auto nebylo ani rok starý to ale nemohli vědět.Za to ta barva rally zelená která byla v oběhu sotva rok.Možná nebyli škodovácký nadšenci takže tyhle informace jim chyběly. :kol-31:

Edited by Mišule

hlavně spíše když se stane nehoda tak se to může nepříjemně obrátit proti těmto LEDkám

Edited by KoNG