Přejít na obsah

Nový výfuk Inoxcar a zvuk ?


Thomas_CPU

Doporučené příspěvky

Ahoj před pár dny jsem koupil koncový tlumič a potrubí od firmy Inoxcar dnes jsem ho byl u kamaráda na šachtě nainstalovat vše OK vše perfektně provedeno výfuk vypadá opravdu kvalitně ale po nastartovaní se zvuk vůbec nezměnil. ani na volnoběh ani při jízdě výfuk vůbec nerezonuje, výkon je taky cca stejný. Nečekal sem žádný zázrak ale zvuk se vůbec nezměnil.

Nemáte nějaký nápad jak na to ? V tomto se moc nevyznám. :help:

http://tuning.autodoplnky.cz/vyfuky-inoxca...a-octa-s2988997

Diky

post-26721-1233070181_thumb.jpg

post-26721-1233070195_thumb.jpg

post-26721-1233070205_thumb.jpg

post-26721-1233070230_thumb.jpg

post-26721-1233070254_thumb.jpg

post-26721-1233070377_thumb.jpg

Editováno: , autor: Thomas_CPU
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jestli jsi chtěl mít z toho nějaký pěkný a slyšitelný zvuk, tak jsi měl dát místo tlumiče rouru...tak to mám já a je super...

Jako on ten tlumic neni moc tlumic kdyz sem se dival je to pruchozi. Navic zkousel sem motor i bez toho tlumice jen potrubi a stejne porad nic este me napada jestli tam neni stredni tlumic nebo jestli to nebrzdi katalyzator.

Jak to máš ty ? jenom rouru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako on ten tlumic neni moc tlumic kdyz sem se dival je to pruchozi. Navic zkousel sem motor i bez toho tlumice jen potrubi a stejne porad nic este me napada jestli tam neni stredni tlumic nebo jestli to nebrzdi katalyzator.

Jak to máš ty ? jenom rouru ?

nemeň výfuk ale motor :p napr. taký prepĺňaný benzín je super :palec2: a ten zvuk so športovým výfukom lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemeň výfuk ale motor :p napr. taký prepĺňaný benzín je super :palec2: a ten zvuk so športovým výfukom lol

Na blbnuti mame mazdu 323F :) to je zbytecne, jasne ze sem necekal ze to bude znit jak na benzinu ale vubec me nenapada jak na ten zvuk. Na jezdeni mam radeji naftu :)

Editováno: , autor: Thomas_CPU
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to mel ja....Jen roura

http://cz.youtube.com/watch?v=KNByP5dIDzE

Ahoj a nezvysila se spotreba nebo nesnizil vykon ? Ptam se pro to ze jsem kdysi upravoval hodne motorky a tam byl vyfuk problem pokud kladl malej odpor sel vykon dolu atd.. proste vyfuk neni sranda navrhnout ale predpokladam ze u tohohle motoru to eliminuje turbo a to ze je to ropak :)

PS: Zvuk opravdu pekny :)

Editováno: , autor: Thomas_CPU
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby to ubíralo na výkonu, tak by mnoho těch co mají pořádně naladěný TDi, nemělo místo výfuku jen rouru... ;)

nejlepší budou asi speciální výfuky od renomovaných výrobců, ale cena taky tomu odpovídá....obyčejná trubka je nej co do poměru cena/výkon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby to ubíralo na výkonu, tak by mnoho těch co mají pořádně naladěný TDi, nemělo místo výfuku jen rouru... ;)

nejlepší budou asi speciální výfuky od renomovaných výrobců, ale cena taky tomu odpovídá....obyčejná trubka je nej co do poměru cena/výkon...

njn taky sem si rikal ze sem mel vzit radeji remus ale ten inoxcar racing sem koupil za dobrou cenu a v obchode stoji pres 9k coz si myslim je za vyfuk dost ale asi zkusim vykuchat ten kat protoze jak rikam ani bez vyfuku to nemelo zvuk.

Projde mi to auto emisema potom ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Vyndej kat a hned to bude lepsi :)

A pokud i to ti bude malo tak navar po cely delce jen rouru :)

Zdarec,

taky uvažuju že dám na své TDIčko rouru ale kámoš mi říkal má (RS Fabku s pěkným zvukem) že není dobré dát kat pryč a táhnout to už od turba

že prý jde po čase turbo srát tím že tam nemá žádný odpor a taky si myslím že to ztratí i trochu výkon a zároveň i spotřeba půjde nahoru.

nevím co dělat a za sportovní výfuk originál na TDI se mi nechce dávat ty hříšné prachy tak kdo s tím má nějaké zkušenosti,tak sem s nimi

dík mějte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...