Přejít na obsah

samozatmavovací vnitřní zrcátko


Tom_F

Doporučené příspěvky

Já jsem to zrcátko měl z audi a nožka s dírou pro kabely měla stejný tvar a barvu jako fábie rs.Stačilo jen vyměnit .Zapojoval jsem jen + po klíčku a -.Zpátečka nesvítí tolik aby ovlivnila zatmavení a vnitřní světlo-když svítí-nejedu.Jediné co jsem dlouho scháněl byl plastový kryt v černé barvě co kreje tu drážku pro kabely.Asi 160kč a měsíc objednávání v autor,servis.Malý nedostatek je,že onen kryt je cca o 1cm kratší a nedosedá až k střechovici.Opraveno gumovou průchodkou pro flexošnůru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne jsem zvitezil nad hmotou. Zrcatko je v aute a funkcni!. Zapojeni zatim pouze napajeni, zpatecka je sice pripravena, ale nemel jsem silu ten kabel dohledat. Timto se omlouvam za blbou radu :), to se fakt neda v tom svazku neco najit. Kabel jsem protahnul A sloupkem ze strany ridice, kostra je brana z konektoru u stropniho svetla. + jsem vzal z pojistky na ovladani zrcatek (5A), zpatecka nazapojena, uvidim jak se to bude chovat za jizdy.

Jinak prvni dojem z jizdy je takovy, ze v tom miste kde vede ten kablik je neco navic :) , ale jde o zvyk.

Najake fotecky:

post-19123-1235327791_thumb.jpg post-19123-1235327802_thumb.jpg post-19123-1235327815_thumb.jpg post-19123-1235327825_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja vam ani nevim. Proste jsem tam dal ten cernej kablik (resp. buzirka od nejakeho UTP kabelu, a v ni protazeny 3 draty k zrcatku), protahnul pod stropnici ke svetlu a bylo to. A nekrouti se. Asi nahoda.

Jinak zkusenosti z provozu: je to super, kdyz se setmi, tak kdyz se ze zadu priblizi svetlo, pekne to zfialovi a pohlti to ten odraz... mel jsem strach aby to bylo dostatecne ale je to bomba. Na zpatecku to stale nemam zapojene, ale zatim to vypada, ze to nebude vadit.

Skoda, ze se nedeli zatmavovaci bocni :). A jinak je to pekne navykovy. Dneska jsem jel vecer domu octavkou, a furt sem se divil, co mi to blejska do oka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím všechny! Včera jsem si na vrakárně sehnal jedno zrcátko ze supa a jedno z FI, Dnes už mám skoro všechno hotové, kromě zatmelení díry a nástřiku. Chtěl bych se zeptat zda můžu do zrcátka přivést plus taky z lampičky a nebo to musím táhnout někam jinam. Stačí mě zapojení jen plusu a mínusu. Zdá se mě, že to bude stačit. Děkuji za radu.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Vše ohledně stmavovacího zrcátka je vyřešeno, ale chtěl bych na tom zrcátku z O2 zachovat i ten senzor deště lze to nějak vymyslet na O1?

Ten držák co je přilepen na skle O2 co pak drží nožku zrcátka jde sehnat samostaně a nalepit? Nebo je to vždy součástí skla na nelze to tedy koupit samostaně a použít na O1?

A kdyby to tedy šlo má někdo typ jak to čidlo zapojit na verzi O1 kde čidlo deště nebylo?

Díky za radu

Editováno: , autor: rosta.felicia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...