Přejít na obsah

samozatmavovací vnitřní zrcátko


Tom_F

Doporučené příspěvky

No, co vím, tak v originál F1 krytech je mám pouze já :rolleyes:

post-12297-0-26957900-1345151999_thumb.jpost-12297-0-67371700-1345152052_thumb.j

 

Kabely vedou dva do levých dveří a dva do pravých, prostě se na vhodném místě naletuje "odbočka" třeba u A-sloupku.

 

Jak se přidělává O2 vnitřní zrcátko do F1, když má dešták, tudíž jinou patici?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono se to zrcátko musí taknějak rozebírat celé.

Sundat sklo, vyšroubovat dva spodní šoubky, tím se to celé trochu uvolní a pak to drží západkami za kostru zrcátka, na které je motor.

Po té co sundáš sklo to už uvidíš. Připomíná to trochu ježka v kleci :)

 

Normálně u BSG pozice XP1/2. Pin ve Fabii má stejnou funkci jako ten ve schématech u Superbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, co vím, tak v originál F1 krytech je mám pouze já :rolleyes:

 

 

Kabely vedou dva do levých dveří a dva do pravých, prostě se na vhodném místě naletuje "odbočka" třeba u A-sloupku.

 

Jak se přidělává O2 vnitřní zrcátko do F1, když má dešták, tudíž jinou patici?

Takže prostě z jednoho vývodu na kabel vyvedu na každou stranu kabel a z druhého taky na každou stranu?Takže budu mít 2 káble z jednoho jakoby.Je to tak?Je jedno jak je to s polarizací?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no co jsem koukal tak je jeden vývod + a druhý - ale někdo tu psal, že na tom nezáleží. Pokud bys to chtěl dodržet musel bys mít schémata z O2.

 

Přesně tak, mě až ke svorkovnicím v A-sloupku vedou dva kabely, u té svorkovnice jsem napájel kablík, který jde do svorkovnice a ten původní pokračuje na druhou stranu, do druhých dveří. Nehledej v tom žádnou vědu. Teoreticky jde mít zatmamovací pouze jedno. Tak to dokonce měly některé O2 po FL.

 

Mimochodem, nevím kolik jsi už toho do auta namontoval, ale věci u střechy se nejlépe tahají za krytem A-sloupku u spolujezdce. Na řidičově straně snad ani nic z výroby není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

njn, jenže to číslo dílu na té černé krytce je číslo celého zrcátka, barevný index Y20 je ta světlá barva co je v F1 třeba na A sloupku, bohužel tento plastík se nedá objednat zvlášť, je součástí zrcátka.

Taky tu mám jedno volné zrcátko bez tohoto plastu, musí se holt při zástavbě víc improvizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak poreferuj, já bral pro jistotu z alhambry/sharana, protože tam jsem věděl, že je dostatečně dlouhá, ale já mám zrcátko světlé. Nebo už mají i černé?

Ostatní VW měly zrcátka z dešťovým senzorem a tam bylo jiné to kabelové vedení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 10 měsíců později...

Páni prosím o radu. Na me o2 mam asi taky stmivaci zrcátko,má na sobě číslo i vypinac,ale nefunguje,protože není zapojene. Kryt má otvory pro kabel a v drzaku je vidět konektor. Chtěl bych ho tedy zapojit,předem ho zkusím mimo auto. Nejsem elektrikář,na jakém ponu je plus a kde minus,zapojim ho jen takhle bez zpátečky,v případě potřeby pro zrušení funkčnosti použiju vypinac co je zespodu na těle zrcadla. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...