Přejít na obsah

Jak zapojit Blaupunkt


Doporučené příspěvky

Ahojte.Tak už jsem tu díru po radiu,jak mě vybrali, zaslepil. Blaupunktem TravelPilot E2.Nemám ještě mapy(další 3000,.),ale i tak mám radost,protože hraje skvěle.Díval jsem se ale na schema jak zapojit PINy a asi to bude chtít nějak popřehazovat.BLAUPUNKT chce-

A

1.GALA/ tachometr

2.Ztlumení pro telefon

3.SIgnal couvacích světel

4.Trvalý plus

5.Autom. antena

6.Osvětlení

7.Zapalování

8.Ukostření

Můžete mi někdo k tomu připsat barvy drátů jak to přepinovat?Doufám,že fabka má ten signal tacho, i když je to jen CLASIC.Měl by být šedý? Nevím jak zjistit,který je od čeho a všechno co jsem tady našel,už nešlo zobrazit.

Ještě,kam byste dali GPS antenu,ať to má co nej signal a instalace není na půl dne? Prý by neměla být uvnitř vozu,tak kde?

Editováno: , autor: diddi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) rychlostní impuls

2) MUTE

3) neobsazeno

4) spínané +12V

5) spínané+112V pro el. antény

6) osvětlení (dimmer displeje)

7) +12V stálé

8) kostra

...pokud ti něco nebude jasné tak mi napiš na ICQ...pro tebe jsou potřebné pozice 1,4,5,7,8 jen mi není jasný bod 3. snad jen pokud rádio má vstup pro zpětnou kameru.Přehodit musíš piny č.4 a č.7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Ahojte.Tak už jsem tu díru po radiu,jak mě vybrali, zaslepil. Blaupunktem TravelPilot E2.Nemám ještě mapy(další 3000,.),ale i tak mám radost,protože hraje skvěle.Díval jsem se ale na schema jak zapojit PINy a asi to bude chtít nějak popřehazovat.BLAUPUNKT chce-

A

1.GALA/ tachometr

2.Ztlumení pro telefon

3.SIgnal couvacích světel

4.Trvalý plus

5.Autom. antena

6.Osvětlení

7.Zapalování

8.Ukostření

Můžete mi někdo k tomu připsat barvy drátů jak to přepinovat?Doufám,že fabka má ten signal tacho, i když je to jen CLASIC.Měl by být šedý? Nevím jak zjistit,který je od čeho a všechno co jsem tady našel,už nešlo zobrazit.

Ještě,kam byste dali GPS antenu,ať to má co nej signal a instalace není na půl dne? Prý by neměla být uvnitř vozu,tak kde?

Ten pin 3. na zpatecku je proto,když couveš,tak navigace vi že couvaš,kvuli počitani a vypočtu.Mam Exact taky bych rad sehnal českou mapu.Mam pujcenou českou ale nevim jak ji vypalit.Zjisti jak vypalit a muzu ti ji vypalit.Antenu dej dolu nad palubovku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...