Přejít na obsah

XENONY


profor

Doporučené příspěvky

jasně...beru...legálností...ono už je nelegal mít zástavbu na origo lampách...

-určitě to bude ale jiná, něž když někdo nahodí namísto orig. žárovek rovnou bez čočky a když kolem vás projede,připadáte si jako když se díváte jak někdo svařuje...

udělal jsem takovej obrázek...

-podle mě odlišnost světla od orig. je pouze ta čočka a trafo,jinak jsou světla uplně to samé

a doplněním téhle čočky by bylo světlo k nerozeznání...(nebo vidíš tam něco rozdílného? ... (to si myslím já...)

post-9538-1264433133_thumb.jpg

Editováno: , autor: AMartyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně...už jsem viděl orig. RS světla v reálu...sou fakt jiný a je to oněčem jiném...než se zdá...ale ta myšlenka tam byla...

Kdyby to někdy, někdo vyzkoušel,alespoň by moch říct co si otom myslí a jak to vypadá...

PS: Jen se mě prostě zdálo,že by se dalo vcelku ušetřit...než kupovat světla za 10 tis. částky...tak koupit tuhle sadu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim, dneska jsem byl měnit nové xenonové výbojky na FI.Origo jsou 4300K.Koupil jsem 6000K.Ty puvodní už byly vysvícené a neviděl jsem za tmy celkem nic.S tím že ty 6000K budou lepší nepatrně.Jaký je problem??Kdy zapnu světla tak jen probliknou ale nenastartují se.Zapnu a vypnu je asi 10-20 krat a pak naskočí.Jak ale někde zastavím a vychladnou problem se opakuje.Připomnám že výmena byla provedena ve origo servisu škode.O problemu vedí ale neví jak to řešit.Podle kamaráda je problém v té startovací krabičce že dáva malo proudu na 6000k výbojky???Muže to být tím.Nebo jste někto měl podobný problem, mužete poradit????Kde je chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za pomoc s dotazem.Problem je skutečne v zárovkach .Nechal jsem si u kolegy co je silnoproudař zmeřit napětí co teče do žárovek ze starteru.Vše bylo ok 25KV 35 W na nastartování,problem je ale v žárovkach, temto 6000K nestačí napoprvé taková štáva.Ten plyn co v nich je se nedokaže napoprvé zahrat na provozní teplotu aby se rosvítily.Proto 10krat vypnu a zapnu a naskočí.Kdyz jsme tam daly puvodní 4300K vše slo ok.Kolega říkal bud skusit jinny starter, i kdyz je divné pač všechny dávají 25KV 35W a nebo jedinna a jista možnost dat výbojku 4300K,jedine origo (osram,philips).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sa mi nezda, dnes som daval 10000 a startuju na prvykrat. skus iny starter. robia to obe ziarovky? oba startery?

a je to hid alebo je to d2S? lebo mne stale nie je jasne ci su to hidky alebo d2S. ja hovorim o origo xenoch v origo xeno svetlach s origo startermi akurat ziarovky 10000k 35W.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako kolega silnoprúdar nameral 35W?

Reklkamuj tie výbojky, tie štartéry nie sú črepy a pokial nie sú vadné čo asi nie sú keď origo fachčili tak máš dosť vadné práve tie výbojky.

ešte slús porovnať vzdialenosť medzi elektódami na nových a na starých.

Ďalšia možnosť je že si kúpil nejakú 50W sériu a nevieš o tom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím lidi, mám takový dotaz. Strašně se mi líbí design origo xenonových světel, ale z té legislativy co jsem tady četl se mi dělá šoufl :) Tak jsem uvažoval že bych si koupil origo xenony na fabii, ale místo xenonových výbojek bych do čočky dal nějakou lepší klasickou H7 halogenku. Logicky z toho pak vyvozuju že bych nemusel dodělávat čidla a ostřikovače. Půjde to? a co na to legislativa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Neviem ci ten tvoj prispevok patri zrovna do tejto temy,lebo tu sa viacmenej riesia orig.xenony ako take a nie halogenove ziarovky.

A co sa tyka tvojich ziaroviek,tie prve modre od tej istej firmy som mal na predoslej fabii akurat ze boli 100W.Dlha zivotnost,super svietivost... bol som s nimi spokojny.

55W-ove ked su modre svietia slabsie ako klasicke 55W-ove a homologizaciu maju asi tazko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...