Přejít na obsah

III.srázek v Turnově


Doporučené příspěvky

nefunguje,pouze normální tága. ale přes noc si můžeš auto nechat na place,budeme to hlídat, a klidně vyrazit tágem směr hotel.ráno zpátky stejně,nebo bychom pro tebe mohli někoho poslat. cena za taxi Doubí-Turnov je asi 150, pokusíme se na večer nasmlouvat lepší ceny. už máš hotel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak moje účast na srazu začíná být hodně nejistá.......beruška asi umřela :( jedu si to takhle ze školy a na paceřáku mí z ničeho nic písknul olej a v tu chvili se z motoru začali ozývát pěkně ošklivé zvuky....tudíž odtah byl nevyhnutelný...mno uvidimě, je to u preparátora a počkám až na to co mi řekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ako ludia?? Mame tyždeň a par dni pred zrazikom a tu to nejako nežije... to sa nikto z Vas neteši na ten super zraz?? a hlavne na super bandu ludi?? lebo ja určite ano... bude to nařez :aggressive::smich:

mole: tak u mna to maš 100% že dorazim možte sa tešiť na vychod SK. lollol

inak ako to vyzera z tym kulturačikom?? myslim ako na prespatie, kde by sa tam spalo?? niekde na zemi? alebo ako??

a skoro by som zabudol... zrazovky už su spravene??? heh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stenly: asi nikoho nezajímáme :( nicméně i tak to bude perfektní akce ;)

srazovky a všechno ostatní už jsou samozřejmě připravené,stačí jen spustit akci :)

a co se týká spaní, v kulturáčku je to opravdu na zemi,takže karimatky sebou. je to vyzkoušený,spí se tam dobře i když člověk není po večeru úplně v kondici ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě byly objednány dva poháry do soutěží - pro vítěze divácké soutěže a pro vítěze hlavní soutěže - CENY EDT. Kromě všeho jiného vítězové soutěží získají naprosto jedinečné diplomy, o kterých jsem schopen říct, že podobné na 99,9% nikde nedostanete a že je rozhodně neskončí v koši! Budou pro Vás skvělou památkou na Vaše úspěchy. Víc nepovím, nechte se překvapit. ;)

P.S. není to můj nápad, ale mé ženušky, poděkujte ji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...