Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

To já vím, květen bude hódně náročnej !!! Jak finančně tak i ty kilometry budou hódně přibývat a to já budu mět ještě o to veselejší páč se mnou pojede na SkodaHome a do Doks i kamarádka se synátorem :palec2:

Nebo si vzít dovolenou a dát dvě akce dohromady na jednu cestu ? Což by už mohlo vyjít i počasí tak by to nemuselo být tak špatný. A apartmán za rozumný love by se taky někde poblíž dal sehnat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

no to z tou dovolenou neni spatnej napad... a spat bych mel taky kde... bratranec byva v straz nad ralskem??? nebo tak nejak... no fakt musim porozmyslat ze co a a ako ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Tak abys toho neměl málo na rozmýšlení, tak další weekend tj 22.-24.5.2009 jsou Doksy !!! :palec2:lol

Jeste neco na vikend 30. 31.5. a mas to pekne v kuse

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tož to to je pěkně nacpaný, 8. Turnov, další víkend jedu na skodahome a rovnou ještě na Lipno na Sharáňáckej srázek a pak teda ty Doksy. To bude asi muj nejnabitější měsíc kol6

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale jestli toho máte pořád málo na květen, tak první weekend je Fashion Cars Vysoký Mýto a na poslední weekend si můžeš vybrat něco TADY z těch tří co tam jsou k těm něco málo dalším lol

Letošní květen bude náročnej a zábavnej !!! :palec2:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To rozhodně bude a doufám že to neodradí moc lidí od návštěvy toho našeho srazíku...

Stenly: skodahome je každej rok, ale tohle je náš možná poslední srazík, já být tebou tak určitě dorazím, protože si ho jako poslední budeme rozhodně užívat ;)

P.S. To platí pro všechny ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mole ako to mysliš posledny??? to akože konec vašeho klubua všetkeho??? ani nestraš s takym niečim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak s klubem doufám konec nebude, ale nejsem si jistej, že až sem přesídlí v létě ženuška, že se to podaří zorganizovat... Času je čím dál méně. Kdybych byl v Čechách, tak by to nebyl problém, takhle to trochu problém je. Naštěstí kluci z klubu jsou výborní a skvěle pomáhaj s přípravou, někteří opravdu lvím dílem.

Ale prostě nevím, jak to v létě bude vypadat... :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mole tak dufam že aj ked sa ženuška presťahuje..tak všetko budeš stihať alebo chlapci z klubu to zorganizuju... bol som len na jednom turnovskom zraziku a fakt sa nemam naco sťažovať... bolo uuuplne super.. ateraz bude ešte lepšie v to dufam.. maš moju 100% učasť

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky stenly, moc se těším ;)

Nevěřím tomu, že by to kluci nezvládli, ale pořád mám pocit, že u některých dohod musím být osobně. Víš jak to je, nejlíp si věci člověk udělá sám. Když nevím, jak všechno klape, jsem z toho lehce nervní... Nejhorší je, když ti někdo něco slíbí, ale vykašle se na to. To už se mi taky párkrát stalo. A nemáš na ty lidi žádnou páku. No a když ti takhle shoří třeba zásobování srazu, tak je to celý v kelu... Už teď mě honěj noční můry, a to si to organizuju převážně sám.

Jo a mimochodem, forčovi (a bumbrlikovi) se letos podařilo domluvit perfektní ceny do soutěží, máte se na co těšit. :) Už nehrajem jen o diplomy, tentokrát si vítězové i něco odvezou ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak to ti vubec nezavidim... mas tohourco hodfne na hlave..ale zvladol si to prvykrat a zvladnes to aj teraz ...

jj takych ludi milujem ked nieco slubia a nedodržia potom nedvyhaju telefonyy su nedostupny a take veci...

a co sa tyka cien tak to som zvedavy dufam ze sa nejaka ta malinka ujde aj mne :D:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To víš že najde, dám ti hlas ;):) Minimálně by to mohla být podobná jako loni :)

První a druhej sraz pořádal především Dakie a to ještě navíc v daleko menší míře. Takže uvidíme, co se z toho vyklube... Hlavně aby dorazili lidi...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mole..určite nas tam bude hodne... už minule to bola super kolona aut..a tentokrat to bude určo zas o niečo viac...

inak pride tam aj niekto z autosport a tuningu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Taky doufám...

No, slíbil nám to šéfredaktor, tak si to snad nerozmyslí. Ještě se mu připomenu...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

waaaau bude v časopise Turnovsky zrazik so skodahome.. ehhe... to je super... a budem o nas citat tu na SK .. hah

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Neboj, nebude to jen v Autosportu. ;) To už zařídíme ;) Tak si hezky umej Bejby, ať ji to sluší ;)

Editováno na mole.first

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

umyt?? tomu ver že ho umyjem... a bude i navoskovane a vytepovane heheh... bude sa pbliskať ako psovy gulky.. hahah..

a to budem aj ja z nou v casaku?? nejakom??

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To ještě nevím, stejně je pak vždycky na redaktorech jaký fotky vyberou, takže ti to slíbit nemůžu. Ale určitě postavíme ty nejhezčí auta (kam tvoje rozhodně patří) tak, aby to dalo aspoň jednu hezkou fotku, která by se dala použít. ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jj ... je to jak řikaš na redaktorech.... nejhesčia moje modra ovce mezi nima?? juujky to sem rad.. ehe.. sak uvidime co bude..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Stenly, synku, však neboj, taky budu Romču blejskat jak to jen půjde. Aby neudělal ostudu. Jsem rád, že dorazíš :palec2::palec2::)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se