Přejít na obsah

Hledám práci-krize začala


johnxx

Doporučené příspěvky

Uz se zacala projevovat krize, dostal jsem vypoved pro nadbytecnost, a proto touto cestou hledam nejake zamestnani. Nevim jeste presne co, ale jsem prizpusobivy, casove flexibilni, komunikativni, rad se ucim nove veci.

Je mi 23 let, jsem vyucen v oboru elektrikar-silnoproud, mam za sebou praxi v servisu vytahu, dale na pozici serizovac vstrikolisu, laseru. Jsem aktivni ridic sk. B, rocne najedu 25 000 km, dosud bez nehody, pokrocila znalost PC jak software (Windovs, MS Office, Outlook, Internet) tak hardware. Vlastnim vyhlasku č. 50/78 sb. § 6 s drobnou praxi.

Smlouva me konci k 21.3.2009.

Nejradeji bych nasel praci jako servisni technik, obchodni zastupce, ridic,....

Jinak cela CR, kdyby nekdo o necem vedel, tak dejte info, budu vdecny za cokoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauec hele jestli ti muzu neco poradit,tak mrkni na servisni technik CNC 50ku mas elektro taky to oni chteji.nekde mozna zblechtnout neco anglicky.nekde na netu jsem nasel mega inzeratu,praha,brno atd tak to zkus...sice je to casove narocny ale ty love za to stoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidám,hledám práci,nejlépe v oboru,vyštudovaný mám obor Silniční doprava,ale klidně pujdu dělat někam do skladu,případně administrativu nějakou či případně např. jako řidič k kurýru apod.Takže jestli máte nějakou nabídku tak se pls ozvěte.

Brno a okolí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj,Tak to jsem na tom trochu líp.Naše Firma nás propustila všech 2 800 zaměstnanců.Jsme na pracáku a u Firmy na půl úvazku, ale musíme pracovat osm hodin,s tím že nás po čtyřech měsících zaměstná znovu. Smlouvy máme podepsané na původní místai s původními platy.Kdo pracuje pouze podle práva čtyři hodiny tak je propouštějí. Stát za nás hradí sociální a zdravotní pojištění a podporu majitel Firmy je v balíku, to je tvrdý kapitalismus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,Tak to jsem na tom trochu líp.Naše Firma nás propustila všech 2 800 zaměstnanců.Jsme na pracáku a u Firmy na půl úvazku, ale musíme pracovat osm hodin,s tím že nás po čtyřech měsících zaměstná znovu. Smlouvy máme podepsané na původní místai s původními platy.Kdo pracuje pouze podle práva čtyři hodiny tak je propouštějí. Stát za nás hradí sociální a zdravotní pojištění a podporu majitel Firmy je v balíku, to je tvrdý kapitalismus.

Co je to proboha za firmu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolbař na to kápl je to Unex ale majitel je pražák nikoli hanák . Dva kluci to bonzli na úřadě práce a vzali jim podporu že musí dělat jen ty čtyři hodiny denně,nikdo se snima nebavil. Majitel to má prej dobře ošetřené.Sháním práci jinde ale je to špatné pouze brigádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono i kdyby byl majitel kdokoliv, tak to bude dělat, tak jak se to tam dělá, nahrávaj tomu zákony týhle země a co si budeme povídat, pracák je raději, když se děje, to, co se děje, než 2,5t nezaměstnaných.....

zase na druhou stranu z Uničova zmizelo dost těch dělníků z ciziny, jen aby teď nemizeli místní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...