Přejít na obsah

Pomůže někdo určit typ auta?


dědek

Doporučené příspěvky

Pomohl by někdo určit typ auta? Měla by to být 7-8 místná dodávka která má po otevření motorového prostoru v horní části rezervu.

Mému známému vykradli zloději rodinný domek vedle kterého má prodejnu ve které byl a kde ho zaměstnávali zákazníci,mezitím mu asi jejich společníci vykradli dům.

Venku stála právě ta dodávka a řidič dělal že něco opravuje a měl otevřený motor kde byla vidět naležato rezerva.

Jel jsem okolo,chlapa jsem viděl ale typ auta nedokážu určit.Všiml jsem si že mělo žlutou značku s černými písmeny začínalo to F a čísla a ještě té rezervy!

Nevíte někdo co by to mohlo být za auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přesně tak to tam to kolo mělo.Není ještě novější typ? Tohle se mi zdá dost hranaté.Ten chlap(tipnul bych podle vzhledu ukrajinec) stál před maskou tak jsem si nevšiml žádného znaku.

Tak jsem ty fotky pořádně prohlédl a asi to nebude ono.Vzadu RZ byla uprostřed a určitě to nebylo tak hranaté.

Editováno: , autor: dědek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

těch tu moc nejezdí, takže by neměl být problém ho dohledat, myslím, že se ani ofiko nedovážely

No nevím jestli se dohledá.Mnělo to žlutočernou RZ ale né českou,myslím že takové měli dříve Holanďani.

Nemají žluté Rumuni? Ten chlapek co stál u auta vypadal jak Uk nebo rumun.

Už mužou byt někde fuč.

Každopádně je to ten Nissan serena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...