Přejít na obsah

dvouhmoťák za "železo"


knirek

Doporučené příspěvky

Zdravím. Nemá někdo zkušenost s náhradou dvouhmotnostního setrvačníku za jednohmotu? Mám supa 1,9/77kw. Prej se tam dá dát komplet spojka z nějaký audiny. Poněvadž za ten setrvák chtěj ranec a stejně to začne za chvíli znova škubat... Takle by to bylo nadosmrti. Dík za poradu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Nemá někdo zkušenost s náhradou dvouhmotnostního setrvačníku za jednohmotu? Mám supa 1,9/77kw. Prej se tam dá dát komplet spojka z nějaký audiny. Poněvadž za ten setrvák chtěj ranec a stejně to začne za chvíli znova škubat... Takle by to bylo nadosmrti. Dík za poradu. :)

Kluci to u nás zkoušeli a třepalo to na volnoběh až hrůza.

Nevím ale,co tam přesně dávali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta spojka co se tam dává je sice z Audi, ale je slabá, měl jsem ji cca 7 dnů než začla klouzat(na seriovém softu).

Mám to vyřešené, ale cena je vysoká, takže nic ;) .

PS: co je to za supa? 77kw?rok?

Je to 06ka. Těch 77kw dělali jenom jeden rok. Takovej mezityp, mi přijde. V Praze na letišti nás je 150 a co kus, tak to jíný díly na to pasujou. Hrůza na to něco sehnat napoprvý. Ty setrváky měníme čestěji než ponožky, peněz to stojí a efekt žádnej. Auta dostávaj po Praze fakt na prd..., urvanej setrvák s přehledem vede hitparádu závad. Tak sem myslel, že by to šlo vyřešit právě tou jednohmotou...

A jak jsi to teda vyřešil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím. Nemá někdo zkušenost s náhradou dvouhmotnostního setrvačníku za jednohmotu? Mám supa 1,9/77kw. Prej se tam dá dát komplet spojka z nějaký audiny. Poněvadž za ten setrvák chtěj ranec a stejně to začne za chvíli znova škubat... Takle by to bylo nadosmrti. Dík za poradu. :)

Ahoj kdyztak mam set od sachsu ten by mel drzet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...