Přejít na obsah

Čím dostat lepidlo z nalepek ze skla ...


TELEPORT

Doporučené příspěvky

Technický benzín

Je to tak, je to to nejlepší :palec2: Projet auto, uvnitř trochu více zatopit, aby se lepidlo ohřálo.

Papírový kapesník, trocha technického benzínu (lahvička á 20,-) a stírat do ztracena.

Navíc se sklo i odmastí, takže přilepit např. novou známku je již opět hračka..

Akce na 2 minuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím potřeboval bych poradit čím mám dostat ze předního skla zbytky nálepek nebo spíš lepidla , skoušel jsem coyote aktivni cistic skel a nic :help:

Firma Berner prodává sprei na čištení a odstranování samolepicích folií,stojí asi 400kc,to já jen pro informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen tak do budoucna: zkuste si sehnat "odstranovac lepidla" od fir. BERNER, stoji to kolem 300,-, nedavno to kamos v praci strikl na dalnicni zn. a pak to utrel jak flusanec - cuceli sme jako, prace na 10sekund (hlavne bacha na plasty, požralo jim to u nože rukojeť ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane bože co zas řešíte :o odstraňovače lepidel, a podobný srágory. Obyčejný čistič skel který používám každou chvíli, nastříkám, vyleštím a je to ne!? Tam lepíte ty známky chemoprénem, aby ji nikdo neukradl? By mě nenapadlo, že se dá tolik kecat o sundání známky. Tak ještě jednou vezmu čepel odlamovacího nožíku známku "odříznu" od skla (pěkně celou nepoškozenou) a zbytky lepidla vyčistím obyčejným čističem skel, může se spojit s kompletním oknem, to pak uvidíte, že nepotřebujete HID xenony a podobné srágory, že opravdu stačí občas vyčistit sklo. Kapišto? :blbec:lol

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
A to se má??? :D No uznej sám už 18 příspěvků a sundání obyčejného lepidla ze skla a někteří kvůli tomu utrácejí stokoruny za profesionální čističe...
pravda rozjela se tu dobrá laborka na obyčejný sundání nálepky :smich: ...já jen že sem to zrovna ten den viděl tim sprejem a čuměli sme na to :blink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...