Přejít na obsah

Přední ložiska


Shaarky

Doporučené příspěvky

Tak teť tomu nerozumím ,podle to jak to popisuješ bych měl dojem že jsi ten tlumič vůbec nevytahoval.Vrchní uložení je složené z axialního ložiska ,misky a toho gumového uložení, tak co jsi vlastně mněnil? ;)

cele tlumice,jasne ze sem tlumic vytahoval ale tady je rec o tom gumovem ulozeni a mem aute je to normalne oddelavatelne,pokud milanII mysli ulozeni tlumice i lozisko tak sem to blbe pochopil a ma pravdu ale podle me je ulozeni pouze ta guma

Editováno: , autor: foxdivemaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, chtel bych ze zeptat, jak se pozna, ze uz jsou spatny loziska? Zacalo mi auto vydavat nezvykly huceni od cca 50km/hod., tak by to mohlo byt ono a hlavne se tam ted v zime mohla dostat sul a jinej bordel. Jen mi pripada, ze v zatackach to huci min, coz by pak mohly byt i gumy?! Jde to zjistit nejak jinak, nez na zdvizi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové,Musím měnit ložiska na předku mé Octavie 1,9 tdi a prosím vás o názory jakou značku(firmu) vybrat.A také jestli není lepší to vyměnit i s nábojem,popřípadě jestli měnit ještě něco jiného když už to bude dole.A také mám dotaz na cenu kolik vás stála výměna v servisech.Moc díky za názory

Jdu taky do ty vymeny :). Za kolik a kde jsi nakonec sehnal sady na predek? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si taky objednal loziska http://www.cc-autodily.cz/ulozeni-predniho-kola.html a vse dorazilo v pohode. Dneska jsem to dal "ke znamemu" do servisu SKODA, tak pak napisu, kolik si za to rekl :feve: ...

........

Takze, vymena obou lozisek, geometrie, plus mi opravoval motorek pro ostrik zadniho skla (za to jsem hodne rad, protoze jsem nevedel, jak se k nemu dostat) 2500,- . Prej se i musely matky u cepu odbrusovat a jeste jiny komplikace - asi abych si toho vic cenil :)... Takze kdyz to shrnu, vyslo me to vsechno na 4tis.

P.S.: Jo abych nezapomnel, tak s tema loziskama tak nadsenej nebyl, ze to je druhovyroba a proto tak levny... No uvidim jak to vydrzi :feve: !

Editováno: , autor: Danikm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si taky objednal loziska http://www.cc-autodily.cz/ulozeni-predniho-kola.html a vse dorazilo v pohode. Dneska jsem to dal "ke znamemu" do servisu SKODA, tak pak napisu, kolik si za to rekl :feve: ...

........

Takze, vymena obou lozisek, geometrie, plus mi opravoval motorek pro ostrik zadniho svetla (za to jsem hodne rad, protoze jsem nevedel, jak se k nemu dostat) 2500,- . Prej se i musely matky u cepu odbrusovat a jeste jiny komplikace - asi abych si toho vic cenil :)... Takze kdyz to shrnu, vyslo me to vsechno na 4tis.

P.S.: Jo abych nezapomnel, tak s tema loziskama tak nadsenej nebyl, ze to je druhovyroba a proto tak levny... No uvidim jak to vydrzi :feve: !

tak to tě pěkně natáhl ten tvůj "známý" odborník ze servisu ŠKODA, asi ani neví, že není třeba po výměně předních ložisek dělat geo? ono totiž záleží, jak se to rozebere, anebo to ví a jako ti udělal geo... :smich:

P.S.: Jo abych nezepomněl, jaká lepší ložiska by použil do předních kol? to už neřekl, že? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to tě pěkně natáhl ten tvůj "známý" odborník ze servisu ŠKODA, asi ani neví, že není třeba po výměně předních ložisek dělat geo? ono totiž záleží, jak se to rozebere, anebo to ví a jako ti udělal geo... :smich:

P.S.: Jo abych nezepomněl, jaká lepší ložiska by použil do předních kol? to už neřekl, že? :)

Ja s tim zkusenosti nemam, tak pisu, jak to bylo...Procital jsem tu(i jinde) spousty nazoru a i ohledne te geometrie se to taky dost rozchazi, tak pro laika je tezky, komu co ma odkejvat a brat ho za profika ;) . Ja to ze zoufalstvi vyresil tak, ze jsem sel do origo servisu, kde jsem byl zatim s praci vzdycky spokojenej a "melo" by to byt prez "znameho" levnejsi. Abych rekl pravdu, tak jsem cekal, ze si rekne jeste vic, nez tech 2,5tis. Jen geometrie je za tisic(a 100% ji udelal, protoze jsem ji planoval udelat kvuli tahnuti na jednu stranu a posunutemu volantu nezavisle jiz driv - srovnano). Takze 1500 za praci, ktera zas uplne jednoducha neni, mi prijde jeste prijatelny. Nemam buhuzel primo sam nejakeho kamarada, co by mi to za 500 plus basu piv :D udelal doma :(... Ja uz jsem rad, ze to mam za sebou a pisu zkusenost, at si z toho kazdej vezme, co potrebuje ;) !

P.S.: Loziska FAG jsem si poridil, i kdyz jsem tusil,ze jsou druhovyroba (na strankach nemaji uvedeny, ze se jedna o origo dil), diky doporuceni lidi zde na forech a budu doporucovat i ja, pokud budu spokojenej :)! Jinak pro zajimavost jinej radoby odbornik FAG taky nechvalil a vnucoval me NSR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...