Přejít na obsah

Přední ložiska


Shaarky

Doporučené příspěvky

Ako je to teda prosim s tou geometriou po vymene lozisk? treba, alebo netreba? Vopred dakujem za presvedcivu odpoved.

Dnes jsem byl v servisu dělali mi přední ložiska a geometrii.Říkal,že když by šlo vše v poho rozebrat tak se dělat nemusí,ale pokud budou muset sundat celé uložení tak bude nutná.Trval jsem na tom aby jí udělali,protože už to není taková částka a kdy jsem ji naposledy dělal už ani nepamatuji.Jinak ložiska tady na fóru od jeldy za 1500kč i s poštou a servis 1900kč ložiska+geometrie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

panove, kdyz jedu nad padesat, nejvic kolem osmdesatky me to huci jak prase, kdyz volentem pohnu do leva prestane to hucet, myslel sem ze je to pneumatikama , tak sem koupil novy - stejnak to bylo potreba,ale huci to porad stejne, takze to budou predni loziska s nej. pravdepodobnosti ?? auto ted ma cca 190tkm dle tacho....

nemuzu si pomoct, ale pripadne mi to na ty pneu stejne... kdyby to prece byly loziska tak to bude hucet nezavisle na tom jestli jedu do levotocive zatacky nebo rovno a hucet bude porad nee?? :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě né dělalo mi to přesně to jak popisuješ je to tím že když zatáčís přenáší se váha vozu na jednu nebo druhou stranu.Ja osobně bych se sám do výměny nepouštěl z důvodu že nemám nářadí myslím stahováky, lis atd. a za tu práci to asi nestojí si vše pořizovat v servisu to není až tak drahé

Editováno: , autor: bernys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V brně ti neporadím ale práce vychází kolem 1200 až 1500Kč v neznačkovém servisu ve škodovce nevím.Každý servis má normo hodiny a podle toho by měl stanovit přibližnou cenu +-10% Geometrie tak od 500 do 1500Kč záleží na servisu.No a ložiska kolem 1500Kč seženeš www.cc-autodíly.cz Nebo přímo člen fóra jELDA jsou super rychlí a ochotný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem dneska dostal tip na dobrej "garaz" a rikal 500,- za praci a cca litr za lozisko. podle toho jestli se to prej povede dobre smontovat tak jeste geometrie za 400,- takze to vyjde bud na 1500,- nebo na 1900,- bude se delat jen to jedno ktery huci.zitra to ma bejt hotovy, tak snad to bude v poradku :kol-82:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau chlapi,

tak dneska jsem zjistil ze budu taky potrebovat udelat loziska...tak jsem se chtel zeptat na znacku jakou dat aby to neco vydrzelo?! jak jsem slysel tak TIMKEN jsou na .... a tady jsem to tak procital tak nekdo rika ze jedine FAG nekdo ne?tak nevim?FAG jsem nasel i za slusnou cenu tak nevim?

Prosim pomocte mi to rozlousknout.

Predem moc diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam vymene leve lozisko.kdyz sem si auto bral tak rikali ze to slo dobre slozit, tak se nedelala ani geometrie. hned jak sem ujel sto metru sem si vsiml ze kdyz jedu primo rovne tak mam volant pootocenej doprava. to pred tim na sto procent nebylo. tak sem tam jel druhej den, tvrdili ze to s tim nesouvisi a jak kdybych si vymyslel. tak udelali geometrii, ze byla trochu sbihavost spatna a ze by to melo byt okej. nicmene volant je porad spatne. kdyz volant narovnam jako abych jel rovno tak auto jede do leva - bylo menene leve lozisko, ne nijak drasticky. jinak geometrie ok, nikde nic neklepe, nehuci. co se mohlo stat??? je to nejak velka vada? v podstate to nema na nic vliv... ale i tak... :help:

vule na rizeni neni.

Editováno: , autor: leo_pipes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...